Kaip apsirengti paslėpti didelį skrandį vyrų

Geras mados triukas gali nutildyti ilgą kelią, o ne tik moterims. Vyrai, kurie nori paslėpti skrandį, gali tai padaryti, atlikdami paprastus ir paprastus žingsnius, kaip suknelę. Nuo dėvėtų tinkamų piešinių ir spalvų, kad įsitikintumėte, ar tinka yra tobulas, slėpimas žmogaus skrandžio nėra misija neįmanoma.

Spaudiniai, piešiniai ir spalvos

Kai norite atkreipti dėmesį į kažką, kurį dažnai paryškinau, šiuo atveju mes pasirenkame paprastus spaudinius, modelius ir spalvas, tiksliai priešingai nei vyro vidurinė dalis. Jei esate vyras, norintis paslėpti skrandį, pasirinkite neutralias spalvas, pavyzdžiui, rudą ir smėlį, vairavimo spalvą, pavyzdžiui, šviesiai oranžinę arba neono žalia. Tai taip pat taikoma spaudiniams ir modeliams. Jei jums patinka rakešti drabužiai, pasirinkite raižinius šortai ir suporuokite juos su paprastu marškinėliu. Užimtas modelis atkreips dėmesį nuo savo vidurinės dalies.

Fit

Labai tinka, jei bandote paslėpti probleminę sritį, pavyzdžiui, skrandį. Pvz., Laisvi drabužiai gali padėti jums atrodyti didesni ir pridėti prie jūsų rėmelio. Panašiai, dėvėdami sandarų drabužį, galite apkabinti savo kreives visomis netinkamomis vietomis. Geriausias būdas paslėpti skrandį būtų lieknas. Tai tinka ne pernelyg griežtai, bet ne labai laisvai. Tai patogi, tačiau įrengta ir labai glostinanti.

Sluoksniai

Paltai, švarkai ir megztiniai gali būti jūsų draugais, kai bandote paslėpti pilvo riebalus. Jei šis sluoksnis yra tinkamas, šie papildomi drabužiai gali prisidėti prie jūsų formos. Pabandykite mėtyti sportinį aprangą ant atsitiktinio marškinėlio arba suknelės marškinių. Tai atskleidžia jūsų pečius ir išplečia jūsų nugarą, todėl jūsų kūnas atrodo labiau proporcingas jūsų skrandžiui, todėl galiausiai jūsų pilvas atrodys mažesnis. Kaip visada, kiekvienas sluoksnis turi tinkamai tinka.

Kai abejoja

Kartais gali atrodyti šiek tiek sudėtingas stiliaus vaizdas. Jei esate žmogus, kuris bando paslėpti skrandį ir vis dar nesu įsitikinęs, kokiu būdu važiuoti, laikykitės klasikinių: ilgų rankovių, juodų ar tamsiai mėlynių ir tvirtų marškinių. Spalvos bus prigludusios prie vidinės dalies, o rankovės pridės ilgį prie rankų, suteiksiančios jums visai plonesnį išvaizdą. Suderinkite ją su gerai įrengtais, tamsiai mėlynais džinsais arba pilkomis dygsniais, ir jūs turėsite lieknėjimo ansamblį.