Kaip padaryti savo stiprią odos žievę namuose

Aspirino žievelėje yra salicilo rūgšties, kuri gali padėti sumažinti per didelę aliejų ir spuogus. Citrinos sultys ir želatinos žievelės bus tvirtos ir tonas, o citrusinių vaisių sulčių antioksidantai apsaugo ir maitina odą. Abu odą praplės ir atjaunins odą pašalindami negyvas, sausas odos ląsteles. Venkite naudoti odos žieveles, jei jūsų oda yra jautri arba jei turite atvirų opos. Pasitarkite su savo gydytoju arba dermatologu, jei turite klausimų ar susirūpinę dėl veido peilių naudojimo.

Aspirino žievelės

Vieta 6-12 neuždengto suaugusiojo aspirino į nedidelį dubenį. Padauginkite aspiriną ​​į miltelius su šaukštu atgal.

Citrusinių žievelių

Įmaišykite citrinos sultis po kelis lašus, kol mišinys bus pasta. Leiskite mišiniui sustorėti 5-10 minučių.

Nuplaukite rankas su muilu ir vandeniu, tada naudokitės pirštais, kad aspirino mišinys būtų naudojamas problemoms ar dėmėms. Palikite mišinį ant odos 5-10 minučių.

Užpildykite puodelį šiltu vandeniu, tada sumaišykite su šaukšteliu soda. Įmerkite medvilnės kamuoliuką į vandenį ir panaudokite aspirino mišinį iš odos. Kepama soda neutralizuoja rūgšties poveikį aspirinui.

Praplaukite veidą drungnu vandeniu, o po to išdžiovinkite minkštu rankšluosčiu. Taikykite savo mėgstamą drėkinančią priemonę.

Išspauskite vieną citriną ir vieną oranžinę sultys į nedidelį dubenį. Mikrobangų krosnelėje šildykite citrusinių vaisių sultis, kol mišinys bus karštas, bet nevirti.

Įdėkite vieną nepatvaraus želatinos paketą. Maišykite, kol želatina visiškai ištirps, tada nustatykite dubenį, kol mišinys bus patogus liesti.

Skleisk citrusų mišinį ant odos. Palikite mišinį 5-10 minučių, paskui nuplaukite šiltu vandeniu.

Palikite sausą odą, tada naudokite savo mėgstamą drėkinančią priemonę.