Kaip tinka bifokalams

Pasak “Cleveland” klinikos, “Bifocals” yra labiausiai paplitęs daugiakampis, skirtas žmonėms nuo 40 metų. Bifokalinis tinka ir vieta yra svarbi žmogaus akies recepto dalis. Lęšiai turi būti tiksliai išmatuojami, kad būtų užtikrinta geriausia matymo galimybė per viršutinę objektyvo dalį, kuri naudojama norint matyti atstumą ir apatinę dalį, kurią galima matyti arti. Bifokaliniai matavimai atliekami keliais etapais.

Matavimas

Padėkite save tiesiai prieš asmenį, kurį matuojat. Sėdi tame pačiame aukštyje, todėl žiūri į akis to paties lygio. Galite dirbti per mažą stalą ar stalą arba pastatyti du kėdės vienas prieš kitą. Ar žmogus įdėti į rėmus, kuriuos jie naudoja savo naujiems bifokalams. Įsitikinkite, kad rėmas yra patogioje vietoje, kuris yra sureguliuotas ant nosies tiltelio, taigi akiniai tęsiasi tinkamai.

Pirmiausia pradėkite matuoti dešinį bifokalinį aukštį. Visi optiniai matavimai atliekami pirmiausia dešine akimi, tada kairėje. Ar asmuo atrodo tiesiai į kairę akį. Nubraukite horizontalią liniją ant objektyvo aukščiausio žmogaus apatinio voko taško. Tai yra bifokalio viršaus vieta, pasak opticianworks.com. Pažymėkite objektyvą nenutrūkstamu žymekliu.

Išimkite stiklines ir naudokite PD liniuotę, kad galėtumėte matuoti iš linijos, kurią nuvedėte iki rėmo apačios. “Safevision.net” pažymi, kad šis matavimas vadinamas “B” matavimu arba segmento aukščiu arba “bifokalinio” aukščio. Dauguma bifokalentų yra išmatuojami nuo 9 mm iki 20 mm nuo rėmo apačios. Užregistruokite teisingą bifokalą ir pakartokite procesą kairiuoju lęšiu, matuojant nuo rėmelio apačios iki apatinio dangčio viršaus. Nubraukite liniją ant objektyvo apatinio dangčio viršuje. Įrašykite kairę lęšiuko aukštį.

Panašiai pamatuokite rėmą be lęšių, bet nenaudodami linijos. Prieš rėmą laikykite PD liniuotę vertikaliai. Linijinės viršuje įdėkite liniją “0” viršutinio žmogaus dešiniojo apatinio dangčio kraštu. Matuokite iki rėmo apačios ir užregistruokite segmento aukštį. Pakartokite su kairiaja akimi.

Matuokite mokinio atstumą. Be aukščio, lęšiai dedami horizontaliai, atsižvelgiant į atstumą tarp žmogaus mokinių, vadinamą mokinių atstumu, arba PD. Vidutinis suaugusiųjų PD dydis yra nuo 58 iki 70 mm. Išrinkite asmenį tiesiai į priekį ir padėkite linijinį horizontaliai prieš akis. Priemonė nuo vieno mokinio centro iki kitos centro. Įrašykite numerį; Bifokaluose yra atstumas PD ir netoli PD, kuris paprastai yra 3 mm mažesnis nei atstumas PD. Jei norite patikrinti netoli PD, pakeiskite savo žvilgsnį į savo kaktos ar nosies vidurį. Išmatuokite jų moksleivių atstumą, nes jų akys šiek tiek suartėja ir įrašo skaičių.