Kaip gerti alavijo vandenį

Aloe vera yra augalas, priklausantis kaktusų šeimai. “Aloe vera” yra daugybė natūralių preparatų, kai kurie iš jų buvo ištirti, o kai kurie iš jų yra visiškai anekdotai. Remiantis “MedlinePlus”, “Aloe vera” gali būti naudojamas vidurių užkietėjimui gydyti ir gali būti veiksmingas gydant aukštą cholesterolio kiekį ir opinį kolitą. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip vartoti aloe vera burnoje, – paruošti savo alavijo vandenį.

Kai tik įmanoma, naudokite šviežias alavijo lapus. Lapinių miežių lapuose yra daugiausia sulčių, kai jie naudojami iš karto po jų išpjaustymo iš augalo. Jei laukiate, prarasite bent dalį sulčių. Jei neturite galimybės patekti į alavijo augalą, ieškokite koncentruotų alavijo sulčių, parduodamų mažuose buteliuose sveiko maisto parduotuvėse ir vitaminų parduotuvėse.

Nulupkite lapus ir pašalinkite plaušieną. Arba jį išplauškite šakute arba padėkite į maišiklį. Įpilkite vandens ir gerai sumaišykite. Alavijo dalis priklauso nuo jūsų skonio. Pradėkite nuo 8 oz. Vandens kiekvienam vidutinio dydžio alavijo lapui. Pridėkite daugiau ar mažiau priklausomai nuo to, ar skonis yra gardus, ar ne. Jei naudojate koncentruotas sultis, perskaitykite etiketę, kad sužinotumėte, koks sulčių ir vandens santykis jums reikia naudoti.

Gerti 2 oz. Alavijo vandens du kartus per dieną pradėti. Jei jis nesukelia viduriavimo, dozę galite padidinti iki 4 oz. Du kartus per dieną. Jums gali prireikti eksperimentuoti su skirtingomis vandens ir alavijų proporcijomis, kol nepasieksite tinkamo. Jei pasireiškia skrandžio spazmai, dažni arba silpni žarnos judesiai, pykinimas ar kiti šalutiniai reiškiniai, atitinkamai koreguokite dozę.