Kaip greitai sudeginti skrandžio riebalus moterims

Pilvo riebalai dažniausiai yra sunkiausi iš riebalų atsikratyti, ypač moterims. Tačiau yra keletas būdų, kaip nukreipti skrandžio riebalus ir sukurti liesą ir tonuotą plokščią skrandį. Įprastas pratimas yra būtinas deginant pilvo riebalus. Suderinkite kardio, fizikos ir svorio treniruotes, kad greitesniu greičiu atskleistų dramatiškus rezultatus. Taip pat būtina įsipareigoti sveikai ir maistingai valgyti, kad galėtumėte ne tik deginti riebalus, bet ir išlaikyti.

Kiekvieną dieną atlikite bent 30 minučių kardio. Širdies praleidimas yra vienas iš efektyviausių būdų greitai deginti riebalus, nes jis padidina širdies susitraukimų dažnį, siekiant palaikyti didžiausią kalorijų deginimą. Visų pirma bėgimas gali sudeginti nuo 500 iki daugiau nei 1000 kalorijų per valandą. Kuriant jėgą ir ištvermę, padidinkite savo važiavimo greitį ir intensyvumą, kad paskatintumėte tolesnį kalorijų deginimą. Taip pat pabandykite dviračiu, plaukimu ir kikboksu, kad galėtumėte įvairinti treniruotes.

Ar kiekvieną dieną atlikite bent penkias 20 ar daugiau pakartotinių sėdimų, išsišakojimų ir sutrikimų skaičių. Situps ir crunches stiprina jūsų rectus abdominis, skersines pilvas, išorinius obliques ir vidines obliques. Pushups stiprina jūsų širdį, taip pat raumenis visoje abs ir atgal. Kai riebalai deginami, šie pratimai padės nustatyti abs.

Svorio traukinys mažiausiai 30 minučių po širdies veiklos. “Weight Training” sukuria raumenų masę, kuri leidžia jūsų organizmui efektyviau deginti riebalus ir kalorijas. Be to, atsparumo pratimai padeda pagerinti jūsų jėgą ir ištvermę, todėl galite geriau atlikti širdies veiklą.

Vartokite mažiau kalorijų nei jūsų nudegimas, kad išlaikytų svorį. Jūs turite sudeginti maždaug 3500 daugiau kalorijų nei vartojate, kad prarastumėte 1 svarą riebalų. Jūsų dietai turėtų būti daug vaisių, daržovių, liesų baltymų ir sveiki grūdelių, tačiau mažai riebalų. Apriboti gėrimų, kurių sudėtyje yra daug cukraus ar kofeino, ir gerti ne mažiau kaip 64 oz. Vandens kiekvieną dieną likti hidratuotas.