Kaip įkvėpti kūdikį nėštumo trečiąjį nėštumo trimestrą

Piktas kūdikis yra ne tik ypatingas jūsų šeimos ir draugų gydymas. Kūdikių sparnai ir kiti judesiai yra sveiko augimo ir vystymosi požymis. Kai šie judesiai sustoja arba tampa retesni, tai gali būti bėda. Jei per kelias valandas nejaučiate, kad jūsų kūdikis judėtų ir jus domina, yra keletas gudrybių, kuriuos galite panaudoti judesiui stimuliuoti ir nervams ramiai. Tie patys gudrybės gali privilioti drovų kūdikį, kad jūsų svečiai galėtų atsikratyti.

Atkreipkite dėmesį į tai, kada jūsų vaikas labiausiai aktyvus, rekomenduoja Amerikos Nėštumo asociaciją. Turėsite geriausią sėkmę, kad jūsų kūdikis galėtų judėti, kai jis jau yra aktyvus.

Paspauskite savo pilvą delno ranka ar pirštų galais. Nesijaudinkite apie skauda kūdikį, nes ji yra apsaugota amniono skysčiu. Prisukite vietose, kuriose paprastai jaučiatės, kad jos spūgsta, kad pamatytumėte, ar ji juda atsakydama į jūsų prisilietimą.

Kalbėk arba dainuos kartu su muzika. Kūdikiai gali nustatyti savo motinos balsą ir kartais reaguoja judėdami. Jūsų kūdikis taip pat gali reaguoti į garsios muzikos ar muzikos, kuriuose yra daug boso, virpesius.

Pasak Heidi Murkoff iš “What to Expect.com”, valgykite valgį ar saldų užkandį, nes cukraus kiekio kraujyje pasikeitimas dažnai skatina kūdikius judėti. Šaltojo gėrimai taip pat gali padaryti apgauti. Atkreipkite dėmesį į maisto produktus, kurie reguliariai gauna atsakymą iš jūsų kūdikio, ir išbandykite juos, kai norėtumėte jausti, kad jo smūgis.

Pasimėgaukite, kad atsipalaiduotumėte ir susitelktumėte į savo kūdikį. “Kadangi jūsų kūno judėjimas kasdieniame gyvenime gali užmaskuoti kūdikį miegoti … galbūt pastebėsite, kad kūdikis yra aktyviausias po to, kai apsistojote”, – sako Murkoffas.