Kaip kepti bulves mikrobangų krosnelėse, o krosnyse

Mikrobangų krosnelė gamina iškeptą bulvę kiek laiko, kurią reikia iškepti nuo pradžios iki pabaigos. Vienas mikrobangų virimo trūkumas yra tai, kad jūs praleidote traškią odą, kuri ateina su orkaitės kepimu. Norėdami gauti geriausius abiejų variantų, pradėkite keptas bulves mikrobangų krosnelėje ir perkelkite jas į orkaitę, kad baigtumėte. Tokiu būdu jūs sumažinsite bendrą maisto ruošimo laiką, neprarandant išorinio krosnies traškumo.

Kruopščiai nuplaukite bulvę šaltu vandeniu. Jei norite, kad bulvės būtų švarios, naudokite švarų šveitimo šepetėlį, kad pašalintumėte purvo liekanas.

Sumuštiniai skylės bulvių odelėje naudoja šakę. Tai suteikia garams galimybę pabėgti, kad jūsų bulvės nebūtų sprogstamos nei mikrobangų krosnelėje, nei krosnyje.

Mikrobangų bulvės apie 5 min. Jūs nenorite, kad ji visiškai paruošta, bet jūs norėtumėte, kad ji pradėtų ruošti. Įtraukite keletą papildomų minučių, jei viriate daugiau nei vieną bulvę.

Ant kiekvienos bulvės odos nuplaukite rausvą raziną arba alyvuogių aliejų. Pabarstykite odą rupia druska.

Kartykite bulves 425 laipsnių F. Padėkite bulves tiesiai ant viršutinės orkaitės dėžės. Užpilkite tuščią kepimo skardą, kad gaudytumėte bet kokį aliejų, kuris iš bulvių tepamas, kai jie iškeps.

Paspauskite šakutę į didžiausią bulvę po 25-30 minučių, kad patikrintumėte. Jei tai bus padaryta, šakutė neturėtų drebėti per bulvių vidurį. Kartykite bulves ilgiau, jei centre vis dar sunku.