Kaip mokyti vaikus būti nuolankiems

Nors pasitikėjimas savimi dažnai yra vertinamas kaip pageidaujamas požymis, prie lygybės pridedant nuolankumą pridedama perspektyva, užtikrinanti tinkamą pasitikėjimą. Būdamas nuolankus, jūs galite būti mandagūs žmonėms aplink jus, klausytis kitų, siekti išmokti ir padėti kitiems prieš save. Pradedant vaikus būti nuolankiems, nuo pat pradžių galite remtis natūraliu mažumoms būdingu žemiškumu.

Parodyk savo vaiką būti nuolankiu, būdamas nuolankus. Nekreipkite dėmesio į tai, ką jūs darote ir ką turite. Vietoj to, sutelkite dėmesį į tai, kas daroma. Iš dalies nuolankus dalykas yra supratimas ir suvokimas, kad ne visada gausite kreditą už tai, ką darai. Pavyzdžiui, ne tik pasakykite: “Aš paruošiau vakarienę vakarėliui”. Suteikite kreditą tiems, kurie jums padėjo sakydami: “Vakarienė yra paruošta.” Susan padėjo daržovėms, o Randy padėjo su pyragu “. Tai padaro tuos, kurie jums padėjo prieš save.

Dalyvauti veikloje, kuri padeda kitiems. Paimk savo vaiką, kad išvalytumėte parką, siūlo vadovybę Sėkmės institutui. Savanoris iš ligoninės, supjaustykite kaimynės žolę arba paimkite šiukšles greta kelio. Tai padeda jūsų vaikui suprasti, kad ši paslauga kitiems per kuklus yra ne silpnumas.

Žaiskite vaidmenų žaidimus su lėlėmis ar žaislais, kad paskatintumėte nuolankumą. Sukurkite situacijas, kuriose reikalaujama nuolankus atsakymas ir juos išmanykite su lėlėmis. Pavyzdžiui, galite išmokyti savo vaiką, kaip priimti komplimentą, rodydami tinkamą keitimąsi tarp dviejų lėlių.

Primenkite savo vaikus, kad net žmonės, kurie nėra tokie sėkmingi, kaip jūs vis dar vertinate. Tikras nuolankus žmogus supranta, kad kiekvienas turi būti gerbiamas. Parodykite savo vaikams, kaip gyvena kiti šalies vaikai. Paaiškinkite, kad vaikai vis dar yra tokie pat vaikai kaip vaikai, bet gyvena skirtingai.

Atsiprašome už savo klaidas ir tikisi, kad jūsų vaikas atliks tą patį. Atsiprašant, jūs išreiškiate savo pasididžiavimą, ir tai yra vienas iš labiausiai žeminančių dalykų, kuriuos galite padaryti. Net jei jūs tik šiek tiek negerai, atsiprašyk greitai, nieko tikėdamiesi atlygindami.

Skatinkite savo vaiką nustatyti tikslus ir naudoti tinkamus bei etinius metodus, kad pasiektumėte šiuos tikslus. Kuklus asmuo nenaudos jokių abejotinų metodų norint pasiekti tikslą. Neleiskite apgauti, meluoti ir blogai sportuoti.