Kaip naudoti šviežią alavijo želė

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, alos buvo vienas iš dažniausiai skirtų vaistų 18-19 amžiuje. Alavijo augalo gelis, išaugintas iš kiekvieno alavijo lapo centro, taip pat yra bendras komercinės kosmetikos ingredientas. Jei turite prieigą prie alavijo augalo, galite paimti savo aloe gelį bet kuriai tradicinei ar naujesnei augalijai.

Iškirpti lapus iš alavijo augalo, kiek galima arčiau stiebo. Padėkite lapą ant pjovimo lentos ir supjaustykite abiem galais, kad galėtumėte matyti geliu, įtemptu tarp griežtos odos sluoksnių.

Taip pat nuimkite nelytinius lapo kraštus. Turėtumėte palikti storo gelio sluoksnį, įstrigę tarp dviejų odos pusių.

Laikykite lapą vienoje rankoje ant viršutinio odos sluoksnio, atsargiai nulenkite aštuntą peilį tarp viršutinio odos sluoksnio ir gelio žemyn, atskirdami abu. Nustatykite alavijo odą.

Apverskite alavijo gelį ir nulenkite peilį tarp gelio ir kito odos gabalo, kad atskirtumėte abu. Jei tai atrodo nepatogu, padėkite alavijo odą žemyn ir, tvirtai laikydamasi odos, nuo šio orientavimo nuslyškite peilį tarp odos ir gelio. Nustatykite šį odos gabalėlį taip pat. Jums turėtų likti aiškus, beveik peršviečiamas alavijo gelio gabalas.

Sumaišykite alavijo želė kaip pusryčių dalį arba švelniai sudrėkinkite alavijo odos drėgmę ant saulės nudegimo ar kitų lengvų odos dirginimo drėgmės ir ramybės. Tai sumažina atliekų susidarymą, nes joje naudojamas gelis, kuris lieka lapų odos viduje, tačiau taip pat galite naudoti gryną gelio filtrą, kuris yra ekstrahuotas į odą. Jei alaviją vartojate vietoje, jis gali būti blizgus, bet nesukelkite ar nesupjaukite likučių. Vietoj to leiskite jam įsiurbti į odą.