Kaip padėti kūdikiui išstumti gleives nuo krūtinės užšalimo

Kūdikis tik kvėpuoja per nosį, todėl grūstis kelia susirūpinimą, nes jis neturi atviros sinuso kanalo nuo nosies iki gerklės. Kūdikių vaistų vartojimas yra sudėtingas, nes sunku gauti dozę, ir vaistas net gali būti netobulas. Keli namų gynimo būdai gali būti išbandyti kaip pirmoji atsako linija, siekiant padėti perpildytam kūdikiui išstumti gleives.

Vandenį paleiskite, kad vonios kambarys būtų garus. Paimkite savo kūdikį į garų vonios kambarį, ten laikykite apie 10-15 minučių. Stebėkite kūdikį visą laiką, kai jis yra garuose, ir įsitikinkite, kad kūdikis yra neskaidriamas nuo tiesioginio garo kelio, kuris turėtų atlaisvinti užkimšimą, kad vaikui būtų lengviau išstumti.

Padovanokite kūdikiui raminančią vonią šiltame vandenyje. Įsitikinkite, kad vanduo nenaudos kūdikio. Karštas vanduo atlaisvina kūdikio gleives, todėl ją lengviau išstumti.

Pradėkite garintuvą kūdikio kambaryje, kad sukurtumėte garą. Vaikui prižiūrint, kol garuojantis vaziuoklis, užtikrinkite, kad nė vienas kūdikio galas nepatektų į garą. Garai atlaisvins kūdikio gleives, leisdami jį lengviau išstumti.

Valykite kūdikio krūtinę su kūdikių skrandžiu iš vietinės vaistinės. Masažas įtrinkite į krūtinę, o aromaterapija, kartu su masažuojančiu veiksmu, turėtų padėti atsikratyti gleivių, kad kūdikis galėtų išsipildyti.

Išmeskite vieną ar du lašus kūdikio druskos purškalo, kurį galite nusipirkti vietinėje vaistinėje į kūdikio nosies. Vienu metu nusiramkite ir įpilkite skysčio lašintuvu, o kūdikis nuleidžiamas arba švelniai pakreipiamas atgal. Skystis padės sušvelninti kietas gleives. Švelniai nuimkite atsipalaidavusią gleivę su lemputės švirkštu.

Kūdikio nosies ertmę skleiskite žindukais. Galite įdėti keletą lašų maitinimo krūvį į medvilnės kamuoliuką, o kai kūdikis gulėti arba švelniai pasviręs atgal, jūs galite vienu metu drėkinti vieną šnervę. Šis metodas minkština gleives panašią į natrio fiziologinį tirpalą. Švelniai nuimkite atsipalaidavusią gleivę su lemputės švirkštu.