Kaip pasakyti, ar vyras mėgsta moterį

Atrakcija yra sudėtinga ir paslaptinga jėga, valdanti kiekvieno gyvenimą įvairiais būdais. Galbūt negalėsite paaiškinti, kodėl jus traukia vienas žmogus, o ne kitas, bet jūs žinote, ką jausis linkęs į ką nors. Yra daugybė skirtingų rodiklių, kuriuos reikia ieškoti, kai bando išsiaiškinti, ar žmogus mėgsta moterį. Nors jis gali stengtis paslėpti savo traukos bruožą, yra keletas pastebimų jo jausmų požymių, kurių negalima ignoruoti.

Jis paliečia ją pokalbyje

Žmogus, kuris mėgsta moterį, norės būti arti jos ir visokiais būdais palies jai net ir subtiliai. Jis gali paliesti ranką ar paimti jos ranką. Pasak Bryno Dreschero iš Kūno kalbos instituto, jei žmogus paliečia moterį penkis kartus per 15 minučių, jis greičiausiai jaustis jai. Jis gali nežinant atskleisti savo jausmus jai savo veiksmais, o ne jo žodžiais.

Jis veidrodis jos judėjimui

Jei vyras kopijuos moters veiksmus, jis gali ją nugalėti. Šis reiškinys vadinamas “izopraksizmu” ir jis naudojamas gyvūnams, norint sukurti ryšį su potencialiu partneriu, teigia Davidas Givensas, antropologas ir “Meilės signalų” vadovas: Praktinio lauko kūno kalbos kalbos vadovo autorius. Jis gali pasireikšti taip pat, kaip ji daro arba visada susiduria su ja. Subtilūs užuominos, liudijantys apie romantišką susidomėjimą.

Jis bando padaryti ją laimingą

Jei vyras visada bando padaryti moterį laiminga, jis greičiausiai ją mėgsta. Žmonės nori jaustis bendrauti ir patirti aistra, pasak John Gray, Ph.D., autoriaus “Men Are From Mars, Women From Venus”. Pilka paaiškina, kad vyrai susieja moteris su moterimis, todėl jausmas sėkmingai pasiekia laimę. Žmogus, kuris jaučiasi dėl moters, padarys jos laimę savo svarbiausiu prioritetu ir jaus jai artimesnis, jei ji teigiamai reaguoja.

Jis klausia savo klausimų

Žmogus, kuris klausia moters, aiškiai nori susipažinti su ja. Jei jis paliks save ir padarys motiną savo pagrindinį dėmesį, jis greičiausiai nori jaustis ypatinga. Vietoj to, kad atkreiptų visą dėmesį į save, jis nustatys pirmenybę moteriai, kurią nori siekti. Jei ji jaustis tokiu pačiu būdu, tai gali būti abiejų išgyvenančių ir įdomių romantiškų santykių pradžia.