Kaip pasirinkti tinkamą dydį longboard

Skirtingai nuo sudėtingų apybraižų ir ekstremalių riedlentininkų manevrų, ilgis plaukiojantys laivai labiau linkę važiuoti kietais kalvais, turėdami įdomų naršymo stilių. Nors riedlentė dažniausiai yra 30 cm ilgio, ilgoji plokštė gali siekti 5 pėdų ar daugiau. Pasak “Daddies Board Shop”, medinio denio ilgis lemia ilgo borto greitį. Pasirinkus tinkamą dydį, ilgoji plokštė leidžia lengvai išmokti pagrindines technologijas.

Pasirinkite 46 colių denį, kad padidintumėte stabilumą nusileidžiančiose kalvose. Pasirinkite 40 colių denį, kad galėtumėte važiuoti lygiu reljefu, pvz., Kolegijos miesteliu.

Pasirinkite 60 colių denio, kad galėtumėte išbandyti naršymo įkvėpimo būdus, tokius kaip “Hang-ten” ir kryžminis žingsnis. Pasirinkite 8-9 cm pločio denį, kad sumažintumėte vėjo atsparumą.

Pasirinkite porą iš aliuminio arba nerūdijančio plieno sunkvežimių, kurie atitinka denio plotį. Įsigykite 58 mm ratukus, kad padidintumėte ilgo borto greitį.

Pasirinkite 65 mm ratų porą, kad padidintumėte sukibimą sukimosi metu ir manevruose. Pasirinkite 70 mm ratų pora, kad padidintumėte savo ilgo borto greitį ant stačių kalvų.