Kaip paslėpti daržoves patiekaluose vaikams

Pasak JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento, vaikai nuo 2 iki 6 metų amžiaus turėtų valgyti tris porcijas daržovių per dieną, o vyresni vaikai turėtų turėti keturis porcijas. Gauti puikių valgytojų, norinčių vartoti rekomenduojamą veggių kiekį, gali būti kova, net ir linksmina vaikai gali atsikratyti to skaičiaus. Vienas iš būdų padidinti vaiko produkcijos vartojimą yra pasklidęs juos į kitus maisto produktus, kuriuos jiems patinka.

Sumaišykite juos kokteiliais. Sumaišykite bananą, puodelį obuolių sulčių, porą puodelių susmulkintų morkų, puodelį jogurto ar pieno ir ledą maišytuve, kad saldus užpiltas gėrimas, kurį vaikai mėgsta. Ligos kontrolės ir prevencijos centrai teigia, kad 1/2 puodelio žalios morkos yra patiekalai, todėl, jei padalinsite tai tarp dviejų vaikų, kiekviena iš jų gerti du porcijas daržovių.

Puree daržovės padažams. Daugelis vaikų naudojasi spagečiais su padažu, ir tai retas vaikas, kuris nemėgsta makaronų ir sūrio. Pasinaudokite šiomis lengvatomis, pridedant jiems išpilstytų daržovių. Spagečių padaže jau yra pomidorų, bet jūs galite pridėti maltos morkos ir špinatus vitamino supakuotam pompui, kurio dauguma vaikų niekada nepastebi. Padauginkite maltos morkos ar skvošą sveikam, bet dažniausiai apelsinų sūrio padažu viršuje makaronų makaronai.

Uždenkite daržoves sūriu. Pica yra vaikystėje mėgstama, bet jūsų veisiami vaisiai gali užaugti, jei pyragą papildo didelės, gruzdintos daržovės. Vietoj to, smulkiai supjaustytus daržoves, tokius kaip cukinijos ir špinatai, supjaustykite smulkiais bitais ir padėkite juos tiesiai ant naminės picos padažo. Top su sūriu ir kepkite kaip įprasta. Žinoma, į padažą galite pridėti ir keptų daržovių.

Sumaišykite susmulkintus veggius į maltą mėsą. Šiaurės Karolinos valstybinis universitetas siūlo įdaryti rutintus arba kapotų daržovių, tokių kaip morkos, paprikos ir svogūnai, į mėsa. Iš tiesų, jūs galite juos pridėti prie bet kokio žemės mėsos patiekalo, tokio kaip mėsainiai, nestiprus Joes ar kukuliai. Naudokite maistą gaminančią maišytuvą arba maišytuvą, kad galėtumėte smulkiai pjaustyti daržoves.

Kepinkite daržoves desertiniais vaisiais. Yra daugybė saldžiųjų daiktų, kuriuos myli vaikai, į kuriuos galėsite nukniaukti daržovių ar du. Morkų pyragas, moliūgų keksas ir cukinijos duona yra mėgstamiausios šeimos. Taip pat ieškokite kitų kūrybinių receptų, tokių kaip pomidorų sriubos pyragas ir juodųjų pupelių pyragas.