Kaip priversti savo užpakalį sėdėti aukštai

Aukštas užpakalis, taip pat žinomas kaip griežtas arba tvirtas galas, gali būti pasiektas pratimai ir, galbūt, dieta. Nors net ir ploni žmonės gali turėti sūkurį, jei jūs patirsite keletą papildomų svarų, pirmiausia turite pašalinti riebalų perteklių, kuris apima jūsų raumenis. Tada jums reikia naudotis, kad tonas jį. Laimei, jūsų galinėje dalyje esantys raumenys yra lengvai izoliuoti pratyboms ir dažnai dirba kasdienėje veikloje. Tai reiškia, kad esant tinkamai motyvacijai ir sunkaus darbo, jūs tikrai galite pakelti savo užpakalį taip, kad jis sėdi didesnis.

Pridėkite aerobinę pratybas, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas jūsų uždorui, į savaitinį treniruotės grafiką. Išeikit iš ten ir paleiskite kalnus arba pakelkite laiptus, kad galėtum tonas ant galo ir, jei reikia, degu kalorijas. Jei norite sportuoti treniruoklių salėje, nustatykite elipsės mašiną arba bėgimo takelį į kalną. Atlikite tris ar penkis kartus per savaitę 30-60 minučių per seansą. Negalima nukreipti konkrečių jūsų kūno vietų dėl svorio, tačiau tai padėtų sudeginti riebalus visame kūne, tuo pačiu stiprinant raumenis jūsų glutes ir jūsų apatinę kūno dalį.

Supjaustykite 250-500 kalorijų per dieną, jei turite antsvorio, vartodami mažesnį suvartojamų ir kalorijų kiekį. Tai kalorijų, reikalingų prarasti nuo £ 1 iki £ 1 per savaitę, skaičius. Lieknas svoris visame kūne padės apmauti riebalų perteklių, dėl kurio jūsų užpakalis atrodys pasipiktinęs ir žemas. Valgykite daugiausia liesų baltymų, sveikų grūdų, vaisių ir daržovių, mažai riebių pieno produktų ir sveikų riebalų.

Atlikite statines lunges, kad sugriežtintumėte ir pakeltumėte. Sėdėkite kojomis žirkliniu formavimu, dešine kojelė atsukta į priekį priešais jus ir jūsų kairę koją, nukreiptą priešais savo kūną. Sulenkite kelius ir nuleiskite kūną link grindų. Padėkite rankas ant klubų, praplatinkit prie lubų arba pasisukus priešais save. Stumkite kojas taip, kad jaučiatės stiebai per priekinį kulną ir lėtai grįžtumėte į pradinę padėtį. Atlikite nuo trijų iki aštuonių pakartojimų, tris kartus per savaitę.

Pakelkite savo užpakalį, pridedant pliusus į savo įprastą mažiausiai tris kartus per savaitę. Atsistokite tiesiai su savo kojomis šiek tiek platesniu nei savo klubus. Nuleiskite pirštus šiek tiek iki galo. Pratyboje padėkite rankas ant klubų ar šlaunų. Ištieskite nugarą ir nuleiskite užpakalį žemyn link grindų, sustokite, kol ji pasiekia jūsų kelio lygį, išlaikydama nugarą tiesiai. Exhale ir grįžti į pradinę padėtį. Atlikite nuo vieno iki trijų aštuonių iki 16 kartų.

Darbas pritūpęs į savo įprastą. Pradėkite stovint su kojomis pečių pločio. Jūsų klubai ir keliai turi būti vienas kito link, o pirštai nukreipti į priekį. Tvirtai laikydami pilvo raumenis ir lėtai sulenkite kelius, nuleiskite kūną, tarsi sėdėtumėte kėdėje. Tęskite, kol jūsų šlaunys yra lygiagrečios su žeme. Exhale ir grįžti į pradinę padėtį. Atlikite nuo trijų iki aštuonių pakartojimų, tris kartus per savaitę.