Kaip sušvelninti skausmus ir kietas kojas po treniruotės

Po intensyvaus treniruotės seanso kojos gali atrodyti kietos ir skausmingos. Tai nėra priežastis nerimauti. Jei naudojate savo raumenis daugiau nei paprastai, kai kuri skausmingumas yra normalus. Paprastai skausmas prasideda po 12-48 valandų po fizinio krūvio ir per savaitę atsitinka savaime. Retais atvejais ilgalaikis raumenų skausmas yra rimtesnės sužalojimo, pvz., Štamo arba suspaudimo, rezultatas. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti bet kokius naminius vaistus, kad nuramtumėte raumenų skausmą, ypač jei turite traumų ar kitų sveikatos sutrikimų.

Pertraukite nuo fizinio krūvio, kol skausmas sumažėja. Poilsis leidžia jūsų raumenims greičiau pataisyti save, todėl lengva tai padaryti bent vieną ar dvi dienas.

15 minučių padėkite rutulį įvynioti ledo pakelį į savo skausmingą raumenį, kad apsunkintumėte vietą ir sumažintumėte skausmą ir patinimą. Jei neturite ledo paketo, supilkite saujelę ledo kubelių į rankšluostį ir padėkite juos į skausmingą plotą.

Pakelkite kojas, kad sumažintumėte tvirtumą ir skausmą. Kai per daug perduodate raumenis, jie gali išsipūsti, todėl kiekvienas judesys tampa skausmingas. Padėkite kojas aukštyn su pagalvėmis, kad jie viršytų jūsų širdies lygį, kad sumažėtų patinimas.

Apvyniokite savo skausmingą koją audiniu tvarsčiu, kad sumažintumėte patinimą. Kompresija sumažina patinimą ir skausmą, švelniai spaudžiant skausmingus raumenis.

Švelniai ištempkite raumenis. Padarykite lunges, pritūpęs ir pasieksite, kad labai atsargiai prisilietumėte prie pirštų, kad susilpnėtų standūs raumenys ir sušvelnėtų skausmas. Laikykite kiekvieną ruožą maždaug 30 sekundžių be šokinėjimo.