Kaip atsikratyti skurdžių rankų savo pabaigoje 40s

Kai jūs senestate, tam tikros kūno dalys saugo riebalų sluoksnius daugiau nei kiti, viršutinės rankos yra pagrindinė sritis, kurioje taip atsitinka. Tai gali sukelti nepatrauklių išmatavimų, kai dėvinsite maudymosi kostiumus, marškinėliai ar rankšluosčius. Nors sudėtinga numesti svorį bet kuriuo amžiuje, jūs galite atsisveikinti su savo niūriomis rankomis savo vėlyvojo keturiasdešimtmečiui su kardio treniruočių, pasipriešinimo užsiėmimu, kurio tikslas yra jūsų viršutinė dalis ir sveiką mitybą.

Atlikite vidutinio intensyvumo aerobikos treniruotę tris ar penkis kartus per savaitę 30-90 minučių per seansą. Širdies ir kraujagyslių treniruotės padeda tobulinti jūsų metabolizmą papildant kalorijas. Tai yra naudinga svorio netekimui, nes jūsų metabolizmas natūraliai sulėtėja, kai įvedate 30 ir 40 metų. Pasirinkite veiksmus, kurie jums patinka, kad išlaikytumėte motyvaciją. Pabandykite greitą vaikščiojimą, važiavimą dviračiu, plaukiojančius vaikščiojimus ar sudėtingą treniruoklių klasę, kuria jūsų širdis peršasi ir kūnas juda.

Pakelkite svorį mažiausiai tris kartus per savaitę. Pasak “Harvardo sveikatos leidinių”, stiprioji treniruotė yra naudinga svorio mažinimui, nes tai padeda didinti medžiagų apykaitą, o tai gali būti sunkiau, kai artėsite 50. Vienos sesijos ir viršutinės kūno dalies treniruotės per kitą sesiją. Tai padės išlaikyti jūsų treniruotę subalansuotą ir išbandyti visą savo kūną. Įtraukite pratimus, kurie nukreipiami į viršutines rankas, ypač tricepsas ir bicepso raumenis. Veiksmingi pratimai, padedantys atsikratyti tavo gniaužtų rankų, yra galvos tricepso prailginimai, bicepo garbanos, šoninės rankos kelnės, pečių presai ir tricepso įlenkimai.

Valgyk sveiką ir subalansuotą mitybą, kad sumažėtų viso kūno svoris. Sumažinkite savo kasdienį kalorijų kiekį 250-500 kalorijų per dieną, jei šiuo metu esate pernelyg didelis ar laikomas antsvoriu. Tai padės jums praleisti nuo 1/2 iki 1 svaro svorio per savaitę – neatsižvelgiant į tai, ką prarasite iš pratybų. Planuokite savo mitybą apie sveikus, neperdirbtus ir maistinių medžiagų turinčius maisto produktus, tokius kaip vaisiai, daržovės, mėsa, žuvis, riešutai, mažai riebūs pieno produktai ir sveiki grūdai.

Pridėkite “pushups” į savo kasdienę veiklą, netgi kelios per dieną gali padėti plakti savo šukuosenas į formą. Siekiama mažiausiai 5-10 kartų ir trys rinkiniai. Pradėkite ant rankų ir kelio, pirštais nukreipkite į priekį, o rankos – pečių plotį. Ištieskite vieną koją už jūsų, o po kitos kojos, kad jūs atsigaivintumėte savo svorį ant lanksčių kojų ir rankų. Lėtai nuleisk kūną link žemės, kiek galėsite valdyti neliesdami žemės. Lėtai atsigulkite atsargiai, palaikydami kūną tiesia linija nuo galvos iki kojų. Jei reikia, atlikite lengvesnius treniruotės kelius, kol sukursite pakankamai viršutinės kūno jėgos, kad juos atliktumėte standartiniu būdu.