Kaip gaminti jautienos aitchbone gabalėlį

“Aitchbone” yra jautienos gabalas, paimtas iš karvių kiauto srities, ir per mėsos gabalėlį yra beveik alkūnės formos kaulai. Aitchbone jautiena nėra tokia minkšta arba marmurinė, kaip paprastoji arba apvali skrudinta, bet liesa mėsa yra kvapnus ir geriau tinka, nes joje yra mažiau riebalų. Aitchbone jautienos kepsnį reikia kepti lėtai, kad būtų išlaikyta kuo daugiau drėgmės. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite aitchbone kepta kepta žemiau vidutinio gerai atlikto taško.

Pašalinkite jautiena iš šaldytuvo ir patrinkite ją popieriniais rankšluosčiais. Uždenkite plastikine plėvele ir leiskite 90 minučių pašildyti iki kambario temperatūros.

Įkaitinkite orkaitę iki 350 F

Sumaišykite aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų arba augalinį aliejų ir nesūdytą sviestą mažame puodelyje. Mišinys sumaišomas mažai ugnyje, kol sviestas visiškai ištirps.

Šešėlį supjaustykite alyvuogių aliejaus ir sviesto mišiniu. Padažu mėsą su koserine druska ir šviežiai sumaltais juodaisiais pipirais pagal skonį.

Jautiena įpilkite į kepimo indą ir uždėkite sandariai uždengtą dangtį.

Kepkite jautieną į orkaitę dvi valandas, atidarydami orkaitės duris.

Patikrinkite vidinę jautienos temperatūrą mėsos termometru storiausiausiu tašku, įsitikinkite, kad antgalis neliečia kaulo. Kai mėsa yra virta retai, temperatūra yra nuo 120 iki 125 F, vidutiniškai reti yra nuo 125 iki 130 F, vidutinio gręžinio yra nuo 130 iki 140 F, o gerai padaryti aukščiau nei 145 F

Perkelkite jautieną į šildomą patiekalą ir sutepkite 10 minučių, prieš valgydami, todėl natūralios sultys gali persiskirstyti visoje mėsoje.