Kaip gauti storesnius plaukus vyrams

Nors palaipsninis plaukų slinkimas yra natūrali senėjimo proceso dalis, kai kurie jaunesni vyrai, kaip ir paaugliai, ir ankstyvieji 20-tie metai patiria vyrišką pūlingumą arba – androgeninį alopeciją. Daugeliui vyrų plaukų slinkimas yra didelio streso šaltinis, kuris rimtai veikia jų savigarbą ir bendrą malonumą. Laimei, yra tam tikrų klinikinių ir medicinos galimybių žmogui, kuris yra pasiryžęs susiplanuoti plaukus.

Ar jūsų dermatologas paskiria Finastridą, kad padidintumėte plaukų storį. Finastridas yra veiksmingas, kad sustabdytų plaukų slinkimą ir padidintų plaukų storį, nes vaistas blokuoja testosterono konversiją į dihidrotestosteroną, DHT. DHT yra atsakinga už plaukų folikulų uždarymą ir plaukų slinkimą.

Pirkite Minoxidil, kad padidintumėte storį. Taip pat žinomas kaip Rogaine, galite naudoti šį be recepto vaistą ant galvos odos. Masažas vaistams į galvos odą du kartus per parą 12 savaičių, kad būtų matyti teigiami rezultatai. Rogaine taip pat apsaugo nuo tolesnio plaukų slinkimo ir tam tikrais atvejais padidina pakartotinį augimą.

Pasitarkite su gydytoju apie kortikosteroidų injekcijas plaukų sustorėjimui. Jei norite sutirštinti plaukus, įpurškiama į galvos odą ir kartojama kas mėnesį. Jūs galite vartoti kortikosteroidus lokaliai ar tablečių forma, tačiau šis gydymo būdas yra mažiau efektyvus nei injekcijos.

Pasikalbėkite su chirurgu apie plaukų persodinimo galimybes, kad padidintumėte storį. Išplėstinių plaukų slinkimo atvejų, plaukų persodinimo planų strategija apima įvairių rūšių transplantacijų implantavimą. Šie nedideli galvos odos dalelės, vadinamos “kištukais”, yra nukirpta iš galvos ir galvos sienų, kur plaukų augimas vis dar stiprus ir įdėtas į bet kuriuos galvos odos nelygumus.

Pasitarkite su chirurgu dėl plaukų sustorėjimo per galvos odą. Galvos oda sumažėja, chirurgas pašalina plika odelę iš galvos odos ir išlaiko likusį galvos odą, kad užpildytų spragą. Sklandžių metodas taip pat gali būti naudojamas plaukus padengto galvos odos pluoštui išlyginti virš plika odos ploto, kad pakeistų trūkstamus plaukus.