Kaip gydyti pykčius 10 metų amžiaus

Nors juodgalviai yra daugelio paauglių sunki problema, juodgalviai neapsiriboja paauglių metais. “Oregon” sveikatos ir mokslo universiteto teigimu, “preteen” vaikus gali sukelti inkstai, dažniausiai dėl padidėjusio hormonų lygio. Jei jūsų 10 metų amžiaus patiria juodmedžių, gydykite odos būklę tinkamomis jo amžiaus priemonėmis. Padarykite susitikimą su dermatologu, jei jūsų vaiko kaklelio nepakankamumas nepasikeis, arba jei juodmedžiai yra raudoni arba uždegti. Dermatologas galės jums skirti 10 metų amžiaus amžiaus vaistus.

Padėkite savo 10 metų vaikui nuplauti du kartus per dieną švelniu veido valikliu ir šiltu vandeniu. Venkite karšto vandens ir valiklių, kurių sudėtyje yra muilo, kvepalų ar alkoholio, kurie gali dirginti odą ir bloginti juodmedį. Primenkite savo vaiką, kad išdžiūtų veido veidą, švelniai minkština minkštu rankšluosčiu. Venkite riebalų, kurie gali dirginti odą.

Užlašinkite nešiojamąjį losjoną su benzoilo peroksidu, kuris padės kontroliuoti bakterijas, kurios prisideda prie inkštirų, arba alfa hidroksi rūgšties, kuri gali išdžiūti dėmių. Arba melžykite varguose su arbatmedžio aliejumi, siūlo Merilendo universiteto medicinos centras. Arbatos medžio aliejus yra švelnus ir žudo bakterijas be dilgčiojimo, degimo ar niežulio, kurį gali sukelti benzoilperoksidas.

Nurodykite savo dešimties metų neturinčią žvilgsnį ar pūslelį. Tokiu būdu bandymas pašalinti inkštirų gali sukelti randą.

Išmokyk savo vaikui, kaip svarbu laikyti rankas nuo veido. Pasakykite jam, kad jo rankos gali perkelti aliejų ir bakterijas į jo veidą, o tai dar labiau pablogins juodmedį.

Reguliariai primenkite savo vaiką šampūnu, ypač jei plaukai yra riebi.