Kaip gydyti uti žindymo metu

Moterims dažnai pasireiškia šlapimo takų infekcija (UTI), nes šlaplė yra trumpesnė nei žmogus, leidžianti bakterijoms lengviau patekti į šlapimo takus. MedlinePlus teigimu, UTI gali atsirasti bet kurioje šlapimo takų dalyje, įskaitant šlapimo pūslę, inkstus, kiaušidės ir šlaplę. Gydant UTI kai maitina krūtimi, reikia daugiau dėmesio nei moterims, kurioms nepavyko valgyti, nes tam tikrų vaistų galimybė patekti į motinos pieną.

Suplanuokite susitikimą su savo gydytoju, jei įtariate, kad yra UTI ir maitinate krūtimi. Jūsų gydytojas gali gauti šlapimo kultūrą, kad patikrintų diagnozę ir tiksliai nustatytų, kuris organizmas sukelia infekciją. Nustatydama priežastis, gydytojas gali pasirinkti antibiotiką, veiksmingą bakterijų žudymą ir saugų maitinimą krūtimi.

Pasitarkite su savo gydytoju dėl antibiotikų pasirinkimo, būtinai informuokite jį apie galimus vaistų alergijas. Šeimų gydytojų tyrimų tinklas pastebi, kad trimetoprimas / sulfametoksazolas arba Septra yra labai veiksmingas gydant UTI ir yra laikomas saugiu maitinti krūtimi maitinančias motinas. Kiti saugūs antibiotikai apima cefalosporinus, tokius kaip Keflex, Ceftin ir Omnicef. Paklauskite apie galimą šalutinį poveikį ir vaistų sąveiką, jei vartojate kokių nors receptinių vaistų ar net vaistažolių papildų.

Imkitės paskirtų antibiotikų tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Svarbu visapusiškai pašalinti infekciją ir užkirsti kelią jos pasikartojimui. Atsižvelgiant į pasirinktą vaistą, antibiotikus reikės vartoti nuo trijų iki septynių dienų. Dėl tikslių nurodymų ir dozavimo kreipkitės į recepto buteliuką. Jei turite kokių nors klausimų apie savo vaistą ir kaip jį vartoti, paprašykite vaistininko, kai receptas yra užpildytas.

Gerdami antibiotikus, išgerkite bakterijas iš savo sistemos, gerkite bent aštuonis stiklines vandens per dieną. Tinkamo hidratacijos palaikymas taip pat gali padėti išvengti UTI atsiradimo, nes šlapimo pūslė dažniau ištuštėja.