Kaip išlaikyti sveiką prostatos liauką

Jungtinėse Amerikos Valstijose beveik 30 000 vyrų miršta nuo prostatos vėžio ir su jais susijusių klausimų kasmet. Palaikyti jūsų prostatos liauką yra daug lengviau nei galėtumėte galvoti. Kadangi jūs galite turėti prostatos problemų ir net nežinote, profilaktinė priežiūra yra geros sveikatos raktas.

Kas mėnesį atlikite prostatos patikrinimą. Kadangi sunku atlikti veiksmingą prostatos savikontrolę, paprašykite savo gydytojo, kad gautumėte patikimą medicininę pagalbą ir tinkamą instrukciją bei metodus.

Valgyk teisingai. Ypač svarbu palaikyti sveiką mitybą, kad būtų išvengta prostatos problemų. Įprasta patarti valgyti žaliąsias daržoves ir vitaminus turtingus vaisius yra tiesa, todėl kiekvieną dieną turėtumėte vartoti mažiausiai nuo penkių iki septynių porcijų vaisių ir daržovių.

Įtraukite žuvį į savo mitybą sveikiems riebalams. Menkė ir lašiša yra puikus pasirinkimas, greitas ir lengvas paruošimas. Kepti maisto produktai turi būti sumažinti nuo jūsų mitybos, nors vieną kartą per mėnesį valgydami bulvinius šaldytuvus jums nepakenks. Žiūrėdami, ką valgote, sumažinsite laisvą radikalą savo kūne ir padės išvengti didelių ligų ateityje.

Kasdien imasi tinkamų maisto papildų. Pradėkite nuo gero multivitaminų, pagamintų ypač vyrams ir vartokite kiekvieną dieną. Pridėkite cinko papildų prostatos sveikatai, ir jūs tikriausiai patirsite mažiau peršalimų kaip premiją.

Sujunkite pjovimo palmettą su stingia dilgėlių ekstraktu, žaliosios arbatos ekstraktu, likopenu ir selenu, kad sukurtumėte maistinių medžiagų, skirtų prostatos sveikatai, derinį. Žolelės ir maistinės medžiagos dirba kartu – ar vartojate maisto papildų, ar tiesiog valgydami tinkamus maisto produktus, todėl kombinuoti priedai dažnai gauna geresnių rezultatų nei vienas atskirai paimtas priedas.