Kaip išvalyti užsispyrusias spuogus

Spuogų simptomai gali būti įvairių formų, įskaitant riebią odą, baltąsias geles, inkštirų spuogus ir spuogus. Pasak sveikatos tarnybų Kolumbijos universitete, tam tikru metu bent 85 proc. Žmonių susiduria su spuogais. Nors spuogai yra problema daugiausia paauglių metais, ji dažnai gali būti tęsiama į 20 ir daugiau metų. Galite išvalyti užsispyrusias spuogus namuose, reguliariai rūpinosi. Jei jūsų spuogai nepagerėja, žr. Savo dermatologą. Ji gali skirti geriamuosius antibiotikus ar vietinius vaistus.

Kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą nusiplaukite savo veidą švelniu valikliu, pataria “Brown University Health Education”. Švelniai nusiplaukite ir išvenkite šveitimo, kuris neapsaugos nuo spuogų protrūkių, bet gali sudirginti odą, palikdamas jį raudoną ir uždegusią. Venkite plauti veidą daugiau nei du kartus per dieną.

Naudokite sutraukiančią medžiagą, jei turite riebios odos. Taikyti susiurbiančią tik probleminėms sritims. Taikyti sutraukiančią medžiagą pagal etiketėje pateiktas rekomendacijas, nes pernelyg didelė drėgmė gali išdžiūti ir dirginti odą.

Naudokite vietinį, be recepto, spuogų gydomąjį vaistą, kuriame yra salicilo rūgšties, rezorcinolio, benzoilo peroksido arba Retin-A. Tokie produktai padės išmatuoti odą, pašalinti negyvas, sausas odos ląsteles. Dauguma jų padės išlaikyti spuogus sukeliančias bakterijas. Jei turite jautrią odą, naudokite losjonus ar kremus. Geliai yra alkoholio pagrindu ir yra tinkamesni žmonėms, turintiems pernelyg riebią odą, pataria odos priežiūros specialistai Brown universitete. Leiskite produktams dirbti prieš keisdami produktus, keturias ar šešias savaites, siūlo Harvardo universiteto sveikatos priežiūros paslaugas.

Plaukite plaukus reguliariai, ypač jei plaukai yra riebi. Alyva iš jūsų plaukų gali būti perkelta į kaktą ir skruostus, o tai lemia breakouts. Naudokite šampūną, sukurtą riebiems plaukams.