Kaip padaryti namuose spuogus išsiplauti

Spuogai yra bendra odos būklė, paveikianti tiek vyriškus, tiek moterys, ir gali atsirasti bet kokio amžiaus. Kasdien valydamas savo veidą švelniu valikliu, gali padėti išvalyti esamas spuogus ir užkirsti kelią naujiems dėmėms, – aiškina MayoClinic.com. Daugelis nerekomenduotų spuogų veido plovimų yra cheminių medžiagų ir eksfoliantų, kurie gali dirginti odą ir padaryti spuogus dar blogesni. Jei turite ypatingai jautrią odą arba norite naudoti natūralų veido plauti, apsvarstykite galimybę sukurti savo valiklį namuose.

Avižinių dribsnių valiklis

Įpilkite 1/2 puodelio nevirtos avižinių dribsnių į švarų dubenį.

“Apple / Honey Cleanser”

Įpilkite 2 šaukštai. Paprastas jogurtas į dubenį. Sumaišykite jogurtą su avižiniu dribsniu, kad jis būtų pasta.

Braškių jogurto valiklis

Užtepkite mišinį ant veido ir leiskite sėti 10 minučių prieš skalavimą. Pasak Lydia Sarfati, “Repechage” odos priežiūros įkūrėjo, avižiniai dribsniai gali padėti suvilgyti sudirgusią odą.

Sumaišykite 1 šaukštą. Obuolių sultys ir 2 šaukštai. Nugriebkite pieną švarioje dubenyje.

Įpilkite 1 šaukštą. Medus, sulenkite sultis ir pieną.

Užtepkite valiklį ant drėgno veido, švelniai trinamas rankomis maždaug minutę prieš skalavimą. Medus prausimosi metu padės drėkinti jūsų odą, aiškina “Gera namų priežiūra”.

Šaukštelis 2 šaukštai Braškių jogurtas į dubenį.

Sumaišykite 2 šaukštai. Paprasto jogurto, kol mišinys bus kruopščiai sumaišytas.

Švelniai valykite valymo priemonę į odą 1-2 minutes, kad padėtumėte ramiai raumeningą odą ir kovotumėte su spuogais, rekomenduojame Homemade Beauty Recipes.