Kaip padaryti namuose veido stiprinimo produktus

Pasak “CosmeticsDesign.com”, amerikiečiai praleidžia apie 15 milijardų dolerių per metus odos priežiūros produktams. Tai apima apie 3 milijardus JAV dolerių ant veido tvirtumo kremų ir losjonų, skirtų pašalinti raukšles ir sustingimą odą. Nors daugelis žmonių nori atrodyti jaunesni, gali būti tikri, kad jūsų veido veido stiprinimo produktai yra keli šimtai. Be to, kad sutaupysite pinigų, jūs naudosite natūralias medžiagas be cheminių medžiagų, galinčių pažeisti odą.

Baltas kiaušinis

Blauzdyk kiaušinį baltą, kol jis bus purus.

Žaliosios arbatos ir molio milteliai

Naudodamiesi švariomis rankomis, nuplaukite muštą kiaušinėlį ant veido ir kaklo.

Palmių širdis

Leiskite kiaušinių baltymui išdžiūti (apie 10 minučių).

Glicerinas

Praskalauti šiltu vandeniu ir išdžiovinti.

Šis receptas yra iš “PlanetGreen.com”. Sumaišykite žaliosios arbatos ar pieno 1 šaukšte. Vandens

Palaipsniui pridėti du šaukštai. Iš molio miltelių (prieinama sveikatingumo maisto parduotuvėse). Maišykite, kad suskaidytumėte gumulėles ir formuotumėte tešlą. Jei mišinys drungnas, pridėkite daugiau molio miltelių. Jei per stora, pridėkite daugiau vandens.

Užtepkite storu pastos sluoksniu ant veido ir kaklo ir leiskite jam išdžiūti (apie 10 minučių). Praskalauti šiltu vandeniu ir išdžiovinti.

Svetainėje 101BeautySalon.com rekomenduojama sumaišyti maišytuvą: 1/2 puodelio delno širdies (parduodami konservuoti arba švieži daugelyje maisto prekių parduotuvėse), 1/4 puodelio kviečių gemalų, 1/4 puodelio pieno miltelių, 1/4 Rusvos bulvės, 1 šaukštelis. Mėtų, 1/2 nulupti agurkai, 1 šaukštelis. Kiekvienas iš vanilės ir kokoso ekstrakto ir du kiaušinių baltymai.

Užtepkite mišinį ant veido, naudodamiesi pirštais, kad masažuotumėte odos paviršių su apverstais judesiais.

Leiskite mišiniui išdžiūti 20 minučių prieš nuplaukant šiltu vandeniu. Pat sausas.

Šis namų gydymas yra iš “National Honey Board”. Su švariu švilpimu, sumaišykite 1 šaukštą. Glicerino (prieinama vaistinėse), 1 valgomasis šaukštas. Medaus ir vieno kiaušinio baltumo. Įpilkite 1/4 puodelio miltų (arba pakanka įdėti).

Užtepkite pastą ant veido ir palikite sausą maždaug 10 minučių.

Praskalauti šiltu vandeniu ir išdžiovinti.