Kaip prarasti kaklą ir veido riebalus

Grožio žurnalai ir svetainės nori, kad jūs tikėtumėte, kad namuose kaklo ir veido pratimai padės jums dirbti iš dvigubo smakro, rausvos skruostos ir kibirkščio kaklo. Tiesą sakant, mažos veido pratimai nedaug švelnina kalorijas ir negali nulenkti riebalų iš jūsų problemų. Tik sumažinus bendrą riebalų kiekį, jūs taip pat galite prarasti riebalų perteklių ant veido ir kaklo.

Kurti visą kūno riebalų nuostolių aplinką

Jūsų geriausias pasirinkimas sumažinti kaklo ir veido riebalus yra pasiekti bendrą sveiką kūno riebalų lygį. Vyrų – nuo 15 iki 20 procentų, o moterų – nuo 20 iki 25 procentų. Jūsų veidas ir kaklas yra tik kelios kūno vietos, kuriose galite laikyti riebalų perteklių. Vienintelis būdas, kaip jūsų kūnas gali išdegti, yra sukurti kalorijų deficitą, kuriame sunaudojama mažiau kalorijų nei deginama. Kai jūsų kūnas suvokia šį trūkumą, jis mobilizuoja riebalines ląsteles ir paverčia jas naudinga energija. Tačiau negalite pasakyti, kad jūsų kūnas imtų vartoti riebalų iš jūsų veido ir kaklo; naudokite internetinį skaičiuotuvą, norėdami nustatyti, kiek kalorijų galite sunaudoti kasdien, ir sumažinti šį kiekį 500-1000 kalorijų per dieną, prarasti nuo 1 iki 2 svarų per savaitę. Negalima valgyti mažiau kaip 1200 kalorijų kaip moteris arba 1800 kaip vyrai, arba jūs rizikuojate apriboti jūsų metabolizmą. Apskaičiuokite kalorijas ir porcijų dydžius, taip pat pratybų, kad jūsų medžiagų apykaitą degtų.

Maistas, kuris palaiko sveiką veidą

Dauguma valgomų maistinių medžiagų turėtų būti sveiki ir neperdirbti, įskaitant šviežius vaisius ir daržoves, nesmulkintus grūdus ir liesos baltymus. Šviežiose produkcijose yra mažai kalorijų vienai porcijai ir yra daugybė antioksidantų ir fitocheminių, kurie skatina gerą odos sveikatą. Valgykite sveiki grūdai, pavyzdžiui, rudieji ryžiai ir avižiniai dribsniai, o ne rafinuoti balti angliavandeniai, ypač cukraus turtingi maisto produktai, kurie gali prisidėti prie svorio augimo. Šie maisto produktai taip pat gali neigiamai paveikti kolageną, svarbią cheminę medžiagą, kuri suteikia odai toną ir raumeningumą. Liekti baltymai, tokie kaip baltojo mėsos paukštiena, žuvis, šoninis kepsnys ir pupelės, taip pat padeda mažinti svorį, todėl galite jaustis visiškai maistu ir Išlaikyti liesos raumenų masę, net jei sumažinsite kalorijas. Norint pasiekti sveiką svorį, planuojate kasdien sunaudoti ne mažiau kaip 0,55 gramo baltymų vienam svarui kūno svorio.

Pratimai, kaip gauti lieknėjantį veidą

Kaklo ritinėliai ir kirpimas bei veido raumenų išleidimas nepadės daug padėti jums prarasti riebalų. Jums geriau padidinti bendrą kūno apyvartą ir deginti kalorijas su širdies ir kraujagyslių fiziniais pratimais, pvz., Greitais pėsčiomis ar lengvais dviračiais. Sumažinti svorį, dirbti iki mažiausiai 250 minučių per savaitę, sako Amerikos sporto medicinos koledžas. Nors tiksliniai veido pratimai mažai padeda sudeginti kalorijas, raumenis ar riebalus, stiprumo treniruotes, kurių pagrindinės raumenų grupės gali padėti su riebalais Praradimas, įskaitant nuo veido. Stiprumo mokymas susideda iš raumenų, kurių organizme reikia daugiau kalorijų, palyginti su riebalais. Tai taip pat suteikia visam kūnui, įskaitant jūsų veidą, laneriškesnį, montuotojo išvaizdą. Stenkitės mažiausiai dviejų savaitinių savaičių seansų.

Skatinkite odos sveikatą prarasti veido ir kaklo riebalus

Kai jūs amžiaus, jūsų oda ir veido riebalai gali natūraliai paslinkti žemyn, paliekant jums daugiau dygliuotos kaklo, saggy skruostų ir galbūt dvigubo smakro. Negalite sustabdyti senėjimo, bet jūs galite padaryti poveikį silpniau, jei išlaikysite sveiką kūno svorį, naudokitės apsauga nuo saulės, apsaugokite nuo saulės žalos, valgykite daugiausia neperdirbtus maisto produktus, sportuokite ir nerūkykite. Jūsų oda elastinga ir sklandžiai. Tiksliai, kiek jums reikia, priklauso nuo jūsų dydžio ir veiklos lygio, jei esate didesnis ir aktyvesnis, kasdien reikia daugiau skysčių. Geras hidratacijos matuoklis yra jūsų šlapimo spalva – ji turėtų būti beveik aiški ir bekvapė. Apriboti natrio vartojimą, kuris gali prisidėti prie odos išvaizdos, skatinant vandens sulaikymą. Mažinkite maisto produktus su dideliu kiekiu natrio, užkandžių mišinius, konservuotus sriubus ir greitą maistą, kuris vis tiek nepadeda jūsų svorio mažinimo tikslų.