Kaip taikyti bernvorių vystyklų kremą

Nors kūdikių vystyklų bėrimas yra dažnas, vis tiek tai yra sąlyga, kurią dauguma tėvų norėtų užkirsti kelią. Diapero bėrimas, kuris apibrėžiamas kaip skausmingas bėrimas, kuris vystosi į vystyklų sritį, gali įvykti dėl daugelio priežasčių. Kai kurios iš šių priežasčių yra nedažni kaitlentės pokyčiai, per daug drėgmės, drebėjimas ar trupimas, mielių infekcijos, bakterinės infekcijos ar alerginė reakcija į vystyklų medžiagą. Nors dažni kaitlentės pokyčiai ir jūsų kūdikio berniuko apačioje esantis poveikis gaivinam orui, kai tik įmanoma, gali padėti išvengti išsiplėtimo išpučiant batus, taip pat gali užkirsti kelią ar gydyti šią būklę.

Įsigykite tinkamą vystyklų kremo rūšį. Ieškokite vieno, kuriame yra cinko oksido, nes šis ingredientas veikia kaip drėgmės barjeras. Pasak Amerikos Amerikos šeimos gydytojų akademijos, venkite kremų, kurių sudėtyje yra kamparo, boro rūgšties, fenolio, benzoino ar metilo salicilato, nes šie ingredientai gali pakenkti jūsų kūdikiui.

Atsukite ir pakelkite nugarėlės viršuje. Jei vystykloje yra šlapimas ar išmatos, kruopščiai išvalykite kūdikio odą, naudodami sauskelnių servetėles arba šlapią rankinę. Išmeskite nešvarią vystyklą.

Paspauskite ant pirštų ant padėklo kremo dydžio kiekio.

Švelniai pripilkite kremą į sėdmenų sritį, įskaitant plotą tarp dviejų skruostų. Nors paprastai berniuko varpa, sėklidės ar šonkauliai ar šlaunys paprastai nėra reikalingi, galite tai padaryti, jei šios sritys atrodys raudonos arba sudirgęs su vystyklų bėrimu.

Įdėkite naują vystyklą. Iškirpkite nugarą naujo vystyklo su jo liemenu. Nukreipkite jo varpą, kad šlapimas nepatektų iš vystyklų viršaus ir pritvirtintumėte vystyklą.

Nuplaukite rankas su nugaros dangteliu arba vandeniu ir muilu, kad pašalintumėte perteklių iš jūsų rankų padėkliukų kremo. Jei reikia, išdžiovinkite.