Kaip tapti bokso treneriu

Bokso treneris gali būti apdovanotas ir praturtintas. Bokso treniruokis, jūs nuspręsite įsipareigoti savo boksininkų pažangai, patardamas jiems apie sportą, naudodamasis savo įgūdžiais ir žiniomis, dažnai besimokantiems ir varžyboms skirtingose ​​valstybėse. Bokso treneris taip pat yra mokytojas ir lyderis, jis veikia kaip mentorius, kartais net ir ne bokso sporto srityje.

Sužinokite apie sportą iš tikrųjų bokso. Sėkmingiausi bokso treneriai patys buvo mėgėjiški ar profesionalūs boksininkai. Sužinoję apie sportą ir jo sudėtingumą, galėsite dirbti su tais, kuriuos mokote, ir leis jums bendrauti su tokiu pat asmeniu. Eikite į bokso laidas ir nustatykite konkuruojančių boksininkų trūkumus ir stipriąsias puses, tada pabandykite nustatyti požymius ir savybes, kurias galite išmokti savo boksininkams. Bandymas tapti nustatyto bokso trenerio padėjėju, norint išmokti treniruočių niuansų ir kaip atlikti praktinį užsiėmimą.

Registruotis ir patvirtinti kaip JAV Bokso treneris. Tapti registruotu ir sertifikuotu JAV bokso treneriu suteiks patikimumo savo sugebėjimus. Registracijos procesas apima išsiųstą užpildytą paraišką, sutikimą atlikti išankstinį patikrinimą ir sumokėti reikiamą sumą. Registracija geri vieneriems metams, baigiasi kiekvienų metų gruodžio 31 d., Fono patikrinimas yra geras dvejus metus. Sertifikavimas reikalauja, kad jūs dalyvaujate JAV bosų pareigūnų klinikoje ir išlaikytumėte klinikoje pateiktos informacijos testą. Sertifikavimas yra geras dvejus metus po klinikos ir rašytinis testas.

Rasti vietą traukinių sportininkams. Jei yra treniruoklių salė, galite ten patekti, tačiau galbūt norėsite atidaryti savo mokymo centrą. Pritvirtinkite erdvę su visomis treniruočių priemonėmis, kurias jums reikės: sunkiuosius krepšelius, dėmes kumštines pirštines, šokdines virves, greičio krepšį – viską, ko reikia boksui.

Skatinkite save įsitraukdami į vietinį boksą. Skleiskite žodį apie savo foną ir jūsų įgaliojimus. Sukurkite reklaminę medžiagą, kurią norite išdalyti, pvz., Vizitines korteles ar brošiūras.

Kaip tapti bokso treneriu