Kaip treneris peewee būrelių komandą

“Peewee” sirgalių komandoje yra treniruočių iššūkis, nes trūksta patirties ir trūksta dėmesio. Žinant, kaip elgtis su jaunomis merginomis, galite pasinaudoti savo praktiniu laiku, padėdamas jiems išmokti sporto pagrindus. Saugumas ir tinkamas vykdymas taip pat yra svarbus jauniems vaikams, kurių įstaigos vis dar vystosi. Planuokite savo mokymo ir kūrybingumo įgūdžių ugdymo strategiją, nes merginos tampa labiau patyrusios.

Prieš dirbdami su vaikais, patvirtinkite save CPR ir pirmąją pagalbą. Paimkite klasę per vietinį Raudonąjį Kryžių ar panašių organizacijų, kurios teikia sertifikavimą.

Parašykite savo saugos taisykles ir lūkesčius jauniems “cheerleaders”. Įtraukite tinkamas drabužių rekomendacijas, pvz., Nešvarius drabužius.

Suplanuokite kiekvieną “cheerleading” praktikos minutę, nuo šildymo iki atvėsinimo. Laikykitės kiekvieno grafiko sekcijos, kad merginos suinteresuotos. Perėjimas iš vienos veiklos į kitą suteikia jiems mažiau laiko nuobodu ir pradeda daryti kitus dalykus.

Išmokite peewee cheerleaders sporto pagrindus, įskaitant šuolius, sveikinimus, šokių judesius ir svyravimus. Pažanga per judesius, remiantis tuo, ką jau pažįsta vaikai. Naudodamiesi kilimėliais, kai atliekate braižymo judesius arba pagrindinius triukus.

Įdėkite daiktus į paprastą tvarką, kai vaikai gali atlikti individualius veiksmus. Pradėk nuo dviejų žingsnių kartu. Toliau pridėkite juda į įprastą, kai jie įsisavina trumpesnes sekcijas.

Sveikiname cheerleaders už tinkamus metodus. Švelniai jas taisykite, jei jie neveikia teisingai. Venkite drausmės ar šaukti savo “cheerleader” žaidėjams, arba jūs juos atgaivinsite.