Kaip gauti gaišą kūdikį miegoti naktį

Garsusis kūdikis, kuris jaučia skausmą ir kančias, gali išlaikyti visus žmones, kurie atsibunda. Gydant problemą, palengvindami kūdikio pilvo pūtimą, tampa laimingesnis vaikas, kuris gali apsistoti lengviau miegoti.

Pradėkite planuoti, kol kūdikis tampa gausus, taikydamas dujas mažinančius metodus ir pilvo pūtimą. Pirmasis gaivumo gynimo būdas – įsitikinti, kad kūdikis neįsijungia. Žindančių mamų atveju tai reiškia, kad kūdikis turi gerą fiksatorių ir bando pašalinti maistą iš mamos dietos, kad kūdikis gali būti jautrus. Buteliui tiekiant maistą, buteliuką su sulankstomomis įdėklomis ir užtikrinti, kad kūdikis imtų vartoti visą buteliuko jungtį, yra svarbu ne tik antgalis.

Po kiekvieno maitinimo kūdikį reikia nedelsiant sulaužyti. Jei kūdikis yra itin gausus, gali būti naudinga burpant pašarus. Kiekvieną kelias minutes turėtumėte sulaikyti kūdikį, o paskui grąžinti jį į krūtinę ar buteliuką, kad toliau valgytumėte.

Laikykite kūdikį vertikaliai 30 minučių po kiekvieno šėrimo. Tai padeda pernešti maistą (ir bet kokį orą, kuris buvo ištrauktas) per jo virškinimo sistemą, o ne surinkti skrandį ar žarnas, nes vėliau jis bus skausmas.

Jei prevencija neveikia ir jūsų kūdikis jau verkia dėl dujų skausmų, pabandykite masažuoti jo pilvą pagal laikrodžio rodyklę, kad būtų lengviau dirbti dujas per jo sistemą.

Manipuliuoti jo kojas ir kūną, kad jo žarnos judėtų. Pabandykite sukti kojas “dviračiu”, kad sumažintumėte dujų skausmą. Kitas jogos kūdikio būdas – sulenkti kojas ir traukti kelius iki pilvo, laikydamas juos ten kelias sekundes. Kūdikį sėdėdamas ant strypo ir lenkdamas jį link juosmens, taip pat gali padėti kai kuriems kūdikiams lengvinti jų virškinimo sistemas.

Išbandykite vaistažolių ar homeopatinių vaistų, kad skatintumėte natūralų gydymą, konsultuoja gydytojas Lauren Federas su Dr.Feder.com. Komercinės paskirties vanduo yra viena iš būdų, kaip sumažinti dujų skausmą. Švelnus vanduo turi ingredientų, tokių kaip ramunėlių, krapų, pankolio ir imbiero. Jūs taip pat galite pagaminti iš ramunėlių ar pankolio arbatos.

Suteikite savo kūdikiui kai kuriuos simetikono lašus, kurie veikia sulydžius virškinamojo trakto dujų burbuliukus. Tačiau, nors tyrimai parodė, kad smetikono lašai atlieka darbą, kaip teigta, jie taip pat nerado jokio jų vartojančių kūdikių verkimo ar kramtymo sumažėjimo. Pasak “Infantile Colic” autorių, paskelbtų 2004 m. Rugpjūčio mėn., Amerikos šeimų gydytojui, vis dėlto yra diskusijų dalykas.