Kaip greitai atsikratyti molio gimimo ženklų

Gimimo ženklai – tai hiper pigmentinės odos dėmės, kurios gali atrodyti panašios į molį arba turinčios nereguliarus sienas. Ženklai dažnai būna grubūs arba žąsies juostos tipo tekstūros ir yra gimimo metu ar kelias savaites po gimdymo. Gimdymo ženklai retai tampa vėžinėmis, bet visada geriausia, kad tai patikrintų gydytojas. Yra keletas gydymo būdų, rekomenduojamų apšviesti ar pašalinti gimimo ženklus, tačiau labiausiai trunka keletą savaičių ar seansų, kad pastebimas skirtumas.

Pabandykite gydymą lazeriu. Atsižvelgiant į gimimo ženklo dydį, formą ir gylį, jūsų dermatologas gali įsitikinti, ar esate geras kandidatas į lazerinę operaciją. Tai gali būti brangi procedūra, ypač jei tai yra tik dėl kosmetinių priežasčių. Lazerinė operacija negali visiškai pašalinti gimimo žymos, jei ji yra didelė ar gilus. Gydymas gali sukelti kai kuriuos randus.

Pasirinkite natūralią alternatyvą. Yra keletas natūralių priemonių, skirtų molekulinių gimimo ženklų šalinimui. Nors yra mažai mokslinio įrodymo, kad vienos iš šių priemonių yra veiksmingos, yra anekdotinių įrodymų, kurie giria jų veiksmingumą. Apelsinų sidro acte esančios rūgštys yra naudingos pašalinant gimimo ženklus, kiaules, amžių dėmeles ir karpas. Norėdami pašalinti gimimo ženklą su obuolių sidro actu, pamerkite medvilnės kamuoliuką į actą ir padėkite ant gimimo ženklo viršaus. Apsaugokite medvilninį kamuolį su tvarsčiu ir palikite per naktį. Ryte išimkite medvilnę ir pakartokite procesą su šviežiai įmirktu medvilniniu kamuoliu ir naujais tvarsčiais. Gimimo ženklo oda turi būti šašai ir nulupti. Apsaugokite odą nuo gimimo ženklo su vazelinu arba aliejumi, tokiu kaip migdolų ar kokosų aliejus.

Naudokite citrinų sultis, kad pašarų odai būtų lengvesnis. Citrinų sulčių rūgštys turi apšvietimo savybes. Nors sultys gali ne visiškai pašalinti gimimo ženklą, tai gali palengvinti odą, kad ji būtų mažiau pastebima. Norint apšviesti odą citrinų sultimis, išspausti citrinų sultis ir sudrėkinti sultis iki gimimo ženklo du kartus per dieną. Turėtumėte pastebėti palaipsniui apšviesti odą.