Kaip greitai atsikratyti odos lupimo per veido plauti

Sausas, švelnus veido veidas niekada nėra gražus. Nesvarbu, ar esate pūlingas nuo saulės nudegimo ar įstrigęs šalutinis poveikis vėjuotame ore, tikrai nenorite skiesti jūsų odos priežiūros rutinos. Nuplaukite sausus dribsnius su švelniomis blakstienomis ir drėkinančiomis priemonėmis. Laikykitės griežto įprastinio ir rūpestingo gydymo namuose, jei jūsų reikia papildomo raminimo. Per porą dienų jis bus sklandus plaukiantis veido priekyje.

Nusiplaukite savo veidą du kartus per dieną su drėkinančiu veido valikliu. Sudedamosios dalys, kurios hidratuoja ir išlygina dribsnius, yra alyvuogių aliejus, avokadas, šia sviestas ir alavijus. Patalpinkite riebokšlį valikliu ant rankų ir masažuojate mažuose ratuose aplink visą veidą. Išplaukite šiltu vandeniu ir patrinkite savo veidą švariu rankšluosčiu. Svarbu gauti nekomodogeninį valikliu, be kvepalų ir dažiklių, kurie gali dirginti odą ir išdžiūti toliau.

Padarykite savo veido praustuvą iš ingredientų, esančių jūsų virtuvėje. Sumaišykite dvi raudonuosius obuolius, 1 1/2 puodelius paprasto jogurto, 1 1/2 šaukšto alyvuogių aliejaus ir 1/2 šaukšto medaus. Kai konsistencija yra grietinėlė, masažo turtinga suma mažuose ratuose aplink visą veidą 2 minutes. Praskalauti šiltu vandeniu ir išdžiovinti. Jogurtas veikia kaip švelnus odos sausojo odos sluoksnis, o medus yra drėkinantis druska atgal į jūsų odą.

Keiskite savo valikliu kas kelias dienas, naudodamiesi šveitikliu, naudojamu odos lupimui. Rasti jį su salicilo rūgštimi, kuri padeda atsikratyti priemaišų epidermio, sustabdo lupimą ir atskleidžia naują odą. Kiti švelni ingredientai, skirti išmirti negyvas odos ląsteles, yra migdolų ir alyvuogių aliejus, jojoba, vynuogių sėklų aliejus ir vitaminas E. Tai yra pranašumas, jei jūsų šveitimas apima gliceriną ir hialurono rūgštį, du ingredientus, įrodančius drėgmės plombavimą.

Padovanok pieno kaukę, kuri drėkinanti ir padės atsikratyti jūsų odos lupimo, rekomenduoja Niujorke įsikūrusi dermatologė dr. Lance H. Brown. Įpilkite pieno į seklią dubenį ir pridėkite šiek tiek ledo kubelių. Maždaug 1 minutę mirkykite skalbimo krepšį į pieną. 10 minučių suminkėkite audiniu ant veido, nuplaukite šaltu vandeniu. Raudonas sako, kad natūralūs pieno lipidai sudrėkina odą ir hidruoja viršutinį sluoksnį, o šaltis ir pieno rūgštis nusidegina nuo dribsnių ir padeda sudirginti bet kokį sudirginimą.