Kaip greitai prarasti pilvo riebalus vaikams

Pilvo riebalai vaikams yra tokie pat sunkūs kaip ir suaugusiesiems. Remiantis tyrimais, pateiktais 2014 m. Žurnalo “Pediatrics” numeryje, nuo 2011 m. Iki 2012 m. Beveik 33 proc. Vaikų nuo 6 iki 18 metų amžiaus prilygsta pilvo skausmui, atsižvelgiant į jų liemens ir aukščio santykį. Suaugusiesiems pilvo riebalai kartais gali būti kaltinti dėl senėjimo ir besikeičiančių hormonų, tačiau tai nėra tai, kas vyksta vaikams. Norėdami prarasti pilvo riebalų, vaikams reikia dietinių patiekalų, sveiko elgesio ir geresnių gyvenimo būdų įpročių.

Vaikai praranda pilvo riebalus panašiai kaip ir suaugusieji: peržiūrėdami savo mitybos įpročius ir judėdami daugiau. Jei norite prarasti 1 svarą riebalų, turite sukurti 3,500 kalorijų deficitą. Pilvo riebalai yra kai kurie iš pirmųjų riebalų, kuriuos prarasite, kai pasikeičia sveiki, nes tai yra metaboliškai aktyvus. Vaikams rimta dieta yra netinkama, nes ji gali palikti maistui nepakankamą ir alkaną, be to, nustačius nesveikų santykių su maistu. Keičiant vaiko mitybos pasirinkimus ir įkeliant jų lėkštes į sveikesnį maistą, yra būdų, kaip sumažinti kalorijas, neprarasdami mitybos augančiam kūnui ir smegenims. Pratimai yra dar viena svarbi strategija prarasti pilvo riebalus. Tik vienas iš trijų vaikų yra fiziškai aktyvus kasdien, praneša Prezidento tarybai dėl fitneso, sporto ir mitybos. Vienintelis žingsnis siekiant padėti vaikams prarasti pilvo riebalus, nors jie palieka jų soda įprotį. “Hippokratia” paskelbtoje 2013 m. Apžvalgoje patvirtinta, kad tarp 7-15 metų amžiaus vaikų su cukrumi saldinti gėrimai koreliuoja su nutukimu. Tai patvirtino ankstesnius tyrimus, paskelbtus 2007 m. Amerikos visuomenės sveikatos žurnale, kuriame teigiama, kad soda ir kiti saldūs gėrimai koreliuoja su padidėjusiu kūno svoriu ir medicininių problemų rizika. Vaikams, kurie gėrė gaiviuosius gėrimus, mažiau tikėtina, kad jie gautų tinkamą kalcio ir maistinių medžiagų iš pieno. Perjungimas į vandenį, putojantis vanduo, lydyta arbata ar netgi pienas padeda vaikams nedelsiant sumažinti kalorijų kiekį ir greitai praranda pilvo riebalus.

Tipiškoje amerikietiškoje mityboje yra žymiai daugiau cukraus, sočiųjų riebalų ir rafinuotų grūdų nei rekomenduojama geros sveikatos būklei. Amerikiečiai taip pat valgė mažiau daržovių, vaisių ir nevalytų grūdų nei rekomendavo. Pakeisk šią tendenciją savo namuose, kad padėtų vaikui prarasti pilvo riebalų. Atsisakykite mažai mitybos, kaloringų užkandžių, tokių kaip lustai, slapukai ir saldainiai. Užpildykite sandėliuką aukštos kokybės maistinėmis ir vaikiškomis priemonėmis, tokiomis kaip švieži vaisiai, mažo riebumo jogurtas, grūdų krekeriai, styginių sūris ir riešutų sviestas. Maistui mažinkite rafinuotų grūdų ir kitų perdirbtų maisto produktų kiekį. Įsigykite viskių kviečių mėsainių kepsnius ir makaronus, sukurkite naminės picos ant visko kviečių pitos ir grilio vištienos krūtinėlės, o ne patiekti grynuolius. Net jei jūsų vaikas yra atsparus, pradėkite tarnauti daugiau daržovių. Nedidelis purškimas susmulkinto sūrio, jogurto pagrindo ir “Marinara” padaže pagardinkite brokolius, žalius pupelius ir morkų lazdeles, skanius ir linksmus. Įkvėpti namie daugiau, o ne valgyti. Greitas maistas vis dar gali būti prieinamas vaikams mokykloje ir draugų namuose, tuo labiau jis yra ribotas namuose, tuo geriau.

Vaikams ir paaugliams reikia bent vienos valandos per dieną. Tai nereiškia, kad jie turi važiuoti bėgimo takeliu arba išeikvoti save P.E. vietoj, ieškoti galimybių naudotis, kad yra įdomus. Galbūt jūsų vaikas norėtų prisijungti prie šokių klasės, kovos menų ar vietos futbolo komandos. Arba vaikai gali pasivaikščioti šunį, važiuoti dviračiais ar pasivaikščioti po šeima po pietų. Paimkite juos į žaidimų aikštelę, taip pat galite įtraukti raumenų ir kaulų stiprinimo pratimus į savo savaitinę veiklą. Ekrano laikas ribojamas, nesvarbu, ar tai yra vaizdo žaidimai, televizoriai ar išmanieji telefonai. 2014 m. “Fizinės veiklos ir sveikatos žurnale” paskelbtame tyrime nustatyta, kad daugiau nei tris valandas per dieną ekrano metu padidėjo rizika, kad vaikai turi antsvorį ar nutukę. Kuo daugiau laiko vaikai praleidžia su žiniasklaida, tuo mažiau laiko jie turi būti aktyvūs.

Vaikams reikia pakankamai miego, kad išvengtų pilvo riebalų gausos ir tinkamai auga. Ikimokyklinio amžiaus vaikai turėtų gauti nuo 10 iki 13 valandų per dieną, mokyklinio amžiaus vaikams reikia nuo devynių iki 11 valandų, o paaugliams turėtų būti aštuonios iki 10 valandų, pataria Nacionalinis miego fondas. 2014 m. “Pediatrics” paskelbtame tyrime nustatyta, kad vaikai, kuriems chroniškai buvo per mažai miego ir aukštesnis pilvo riebalų kiekis, buvo susiję. Greitai atpalaiduokite pilvo riebalus, eik prie lovos anksčiau, kad užtikrintumėte tinkamą miego laiką. Stresas taip pat gali sukelti vaikams, kaip ir suaugusiems, krūvį į midiškais svarais. Mokyklos, bendraamžių spaudimas ir šeimos problemos gali sukelti vaikų jausmą sukrėtimą ir išsiskirti iš hormono kortizolio, kuris perneša perteklinius kalorijų tiesiai į pilvą. 2011 m. “Nutukimas” paskelbtame tyrime nustatyta, kad ši koreliacija tarp streso ir pilvo riebalų priešuždešimtyse merginose. Vaikui taip pat reikia laiko, jei jūsų vaikas yra iš anksto suplanuotas arba patiria daug streso gyvenime, suteikia laiko linksmoms ir atsipalaidavimui.

Prarasti pilvo riebalų pagrindai

Paprasti dietos pokyčiai vaikams

Vaikai turi treniruotis prarasti pilvo riebalų

Tinkamas miego ir sumažintas stresas