Kaip mokyti vaiką 5k paleisti

5K važiavimas yra įdomus sporto iššūkis vaikui. Atstumas yra pakankamai didelis, kad turėtumėte gerai mokytis, kad galėtumėte konkuruoti, bet ne taip toli, kad daugumai vaikų tai būtų neįmanoma. Tėvai turi būti pasirengę padėti vaikui, kuris išreiškia susidomėjimą šio atstumo vykdymu. Išsiaiškinkite planą mokyti savo vaiką pagal savo techniką ir ištvermę. Tai yra galimybė padidinti tėvų ir vaikų sąsają, kai dirbate siekiant patenkinti tikslą.

Užsirašykite savo veiksmų planą užrašinėje. Įtraukite savo vaiką į planavimo procesą, pateikdami jam pasiūlymus. Nurodykite kasdieninius tikslus, pvz., Įtraukite ketvirtą kilometrą į savo mokymą. Palikite kambariui įrašyti atstumus ir laiką, kai praktikuojate.

Parduokite gerus batus savo vaikui už jo mokymą. Pasak “Orange County Foot and Ankle Group”, visada turėtumėte drabužius savo vaiką batais, specialiai sukonstruotais važiuoti, kad apsaugotumėte nuo sužeidimų ir padėtų pagalbos. Paimkite jį į sporto reikmenis arba sporto batų parduotuvę, kad jo kojas būtų išmatuotas gerai žinomas pardavėjo asmuo, kuris, atsižvelgdamas į lanko aukštį ir pėdos plotį, atlikdamas pirkimo rekomendacijas.

Paimkite savo vaiką į vietinį bėgių takelį. Pasakykite savo vaikui, kad važiuotumėte taku patogiu tempu. Atkreipkite dėmesį į atstumą, kurį ji gali paleisti be sustojimo, ir laiką, kurį ji paėmė, kad užpildytų šį atstumą. Šios pradinės priemonės leis jums nuspręsti, kiek atstumo reikia papildyti, ir kokio baigimo laiko jūsų vaikas turėtų siekti.

Vykdykite su vaiku kas antrą dieną. Laikas, per kurį reikia atostogauti, turi būti skirtas poilsiui ir atstatymui. Atlikite treniruočių treniruotes per atostogas, atlikdami treniruotes, pritūpimus, pratraukimus ir ištraukimus. Atlikite šiuos pratimus su savo vaiku, kad padėtumėte motyvuoti.

Darbas su vaiko bėgimo technika. Stebėkite jo natūralų bėgimą ir paskatinkite jį išlaikyti visą skrydį, o ne tik pradžioje. Mokyk jį laikyti galvą ir vis tiek, kol jis dirbs, todėl jo bendra pozicija bus natūrali ir teisinga. “Kidsrunning.com” straipsnyje “Mark Springer” teigia, kad vaikams reikia labai šiek tiek palenkti į priekį ir niekuomet neturėti pritvirtinti pečių, atlikdami atstumą.

Imk didelį kiekį vandens, kad eitumėte. Hidratacija yra svarbi energijos ir ištvermės. Skatinkite vaiko gerti dažnai prieš važiavimą ir jo metu, o dar daugiau – baigę praktiką.

Įtraukite keletą savo vaiko draugų, kad galėtumėte paleisti su ja per kai kurias praktikas. Tai leidžia jai išmatuoti save nuo bendraamžių. Jis taip pat teikia pramogas ir draugystę, kai dirba mokymuose 5K paleisti.