Kaip natūraliai išplauti plokštelę iš arterijų

Arterija užsikimšusi, kai ant vidinių sienų susidaro plokštelės. Apnašas susideda iš kalcio, riebalų, cholesterolio ir korinių atliekų. Jei esate užsikimšęs arterijas dėl netinkamos mitybos ir gyvenimo būdo pasirinkimo, padidėja širdies smūgio, insulto ar širdies nepakankamumo pavojus. Vaistiniai preparatai, stentai ir balionų chirurgija yra gydymas, naudojamas išvalyti arterijas ir užkirsti kelią tolesniam kaupimui. Tačiau kreipkitės į gydytoją apie natūralius būdus, kaip išvalyti arterijas ir sumažinti širdies ligų riziką.

Valgyk sveikas riebalus. Visi riebalai nėra lygūs. Natūraliai išvalyti arterijas, jūsų dienos riebalų suvartojimas turėtų būti iš sveikų šaltinių, kurių sudėtyje yra daug mononesočiųjų riebalų ir omega-3 riebalų rūgščių. Maisto produktų pavyzdžiai jūsų dietai yra žuvis, riešutai, avokadas, sėklos ir alyvuogių aliejus.

Atsikratykite maisto produktų, kurių sudėtyje yra sočiųjų riebalų. Pašalinkite iš savo dietos augalinį aliejų, kepinius, greito maisto, krekerių, kepinių, sausainių, riebalinių jautienos gabalėlių gabalėlių. Peržiūrėkite maisto produktų etiketes ir išvenkite prekių, kuriose nurodomas prekė, įskaitant hidrogenuotus arba iš dalies hidrintus aliejus.

Medituoti kasdien. Remiantis “Reader’s Digest” duomenimis, 20 minučių trukmės meditacijos trukmė per dieną sumažėjo. Joga taip pat gali būti padaryta, kad natūraliai sumažėtų plokštelių kaupimasis, dėl kurio jūs galite atsipalaiduoti nustatytam laikui.

Nustok rūkyti. Jei norite natūraliai išvalyti arterijas, pasitraukite iš šio nesveiko įpročio. Rūkymas sukelia stiprią arterijų pažeidimą.

Pratimai kasdien. Širdies ir kraujagyslių pratybos gali būti jūsų gyvenimo būdo pokyčių dalis, kad natūraliai atsikratytų plokštelės arterijose. Daugeliui savaitės dienų turėtumėte praeiti mažiausiai 30-60 minučių. Kai kurios veiklos, į kurias galite dalyvauti, yra bėgiojimas, greitas vaikščiojimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, tenisas ir žygio aerobika.