Kaip neleisti jūsų kūdikiui išsklaidyti ramunėlių

Pica gali būti svarbi naujojo tėvo arsenalo dalis. Tai padeda nuraminti kūdikį, o Amerikos pediatrijos akademijos tyrimas, paskelbtas 2005 m. “Pediatrijos” numeryje, nustatė, kad kūdikių žindukai gali žymiai sumažinti kūdikių staigių kūdikių mirties sindromo (SIDS) riziką. Tačiau ne visi kūdikiai lengvai patenka į koszą. Jei jūsų kūdikis linkęs jį išstumti, gali būti naudinga išbandyti kelis skirtingus metodus ir atsižvelgti į jūsų kūdikio pageidavimus.

Kūdikį įkiškite kūdikiui iškart po šėrimo, kai jai būna rami ir turtinga. Kūdikį pakeitus maitinimu, jūsų kūdikis netrukus išmokys susieti ramunėlį su badu ir išmes jį, kai jį pasiūlysite. Vietoj to, pasiūlykite ramunėlę, kai ji yra laiminga ir ramia, todėl ji mokosi susieti pykinimą su ramybe.

Padažu išbandykite įvairius dydžius, formas ir spenelius. Jei jūsų kūdikis nuolat išslydo plokščiadugį dygsnį, formos gali būti problema. Įsigykite keletą nebrangių variantų iš kūdikių atsargų parduotuvės, bandydami kiekvieną iš jų, kol rasite formą ir tekstūrą jūsų kūdikiui. Pasirinkite taurę, kuri yra viena gabaliukai, ją lengviau valyti ir neuždėsite bakterijų ar nemalonių kvapų mažose vietose, kuriose pritvirtinami gaminiai. Vienkartinė ramunėlė yra mažesnė tikimybė, kad gali kilti pavojus, nes atskiros detalės negali atsikabinti.

Padauginkite raukšlių nipelę plonu pienu ar riebalais, kad įdėtumėte raugą, kad jai būtų malonus skonis, kurį gali mėgautis jūsų vaikas. Nauji kostemplai gali turėti gaivią skonį, kad kūdikiai randa nemalonus. Tačiau niekada neuždenkite nipelio saldžiųjų medžiagų, tokių kaip medus ar kukurūzų sirupas. Tai gali sukelti odos problemų, o medus gali sukelti jaunų kūdikių botulizmą. Krūties pienas ar jo formulė turėtų būti naudojama tik norint pristatyti raugą, o tai neturėtų būti nuolatinis metodas, leidžiantis vaikui paimti ramesį.

Venkite įkvėpti jūsų kūdikio pasiimti. Nors jie gali sumažinti SIDS riziką, jie nėra būtini visiems kūdikiams. Jei jūsų kūdikis nuolat išstumia savo minkštiklį, jis tikriausiai jo nereikia. Sekite savo kūdikio ženklus. Kartais jis džiaugsmingai paims kačiuką, o kitomis dienomis jis atsisakys. Niekada nelieskite jo burnoje arba priverskite jį paimti.