Kaip permušti maišą be galo

Bokseris, paprastai dėvėdamas rankines apykaklę ir bokso pirštines, paprastai perforuos sunkų maišelį. Tačiau pataikyti maišelį su plikomis rankenomis turi tam tikrų privalumų. Maišant su maišeliu be apvyniojimų ir pirštinių gali sustiprinti kaulai, raumenys ir jungiamasis audinys. Po kelių paprastų metodų galėsite saugiai pakelti sunkų maišelį be pirštinių.

Punch maišelį su “plokščiu” kumščiu. Uždarykite ranką taip, kad atidarytos pirštų dalys būtų lygioje plokštumoje, tarpusavyje. Abi jūsų viršutinės rankos ir pirštai žemiau turėtų susisiekti su sunkiu krepšiu tuo pačiu metu. Laikykite abiejų rankų kažką laisvo, kol esate pozicijoje savo gynybinėje pozicijoje. Priveržkite kumštį prieš kiekvieną smūgį į maišą.

Palaikykite tiesiai riešą, kai pataikote maišelį. Įsitikinkite, kad jūsų ranka, riešo ir dilbio dalys yra tiesios linijos kiekvieną kartą, kai susiduriate su perforu. Prieš smūgį priveržkite ranką, pečių, riešo ir rankų raumenis. Pabandykite maišelį taip, tarsi visa ranka ir ranka yra vientisas plieno strypas.

Paspauskite maišelį su aštriais, trapiais smūgiais. Ištraukite kiekvieną smūgį iš maišelio taip pat greitai, kaip jį pristatote, paliekant savo strike energiją pagal savo tikslą. Sutelkti dėmesį į tikslumą ir techniką, o ne į jėgą.