Kaip sukurti raumenis ir prarasti riebalų kaip moteris

Kaip moteris, dažnai sunku gauti kietą, tinkamą kūną, ypač tokiose probleminėse srityse kaip šlaunys, klubos ir sėdmenys. Norėdami sukurti raumenis ir prarasti riebalų, treniruotėje turite turėti tinkamą jėgos treniruočių pratybų derinį ir širdies veiklą. Tai užima daug sunkaus darbo, bet jei tęsite treniruotes, tai bus verta, o rezultatus reikėtų pamatyti tik kelias savaites.

Pirmiausia kardioji ateina

Nors nesvarbu, ar darote širdį prieš ar po svorio treniruočių, ar net jei jūs tai darote visiškai skirtingomis dienomis, svarbu, kad širdies dalis jūsų treniruotės būtų išardyta, nes tai yra greičiausia riebalų forma – deginimo tikslams. Geriausia yra nuo vidutinio iki didelio intensyvumo širdies. Vaikščiojimas, važiavimas, važiavimas dviračiu, vaivorykimas, plaukimas; bet kokia veikla, per kurią jūsų kūnas juda ir jūsų širdies ritmas vyksta, padės jums išmesti šiuos sluoksnius kūno riebalų – tik įsitikinkite, kad esate įrengtas bent tris ar keturis 30 minučių Sesijos per savaitę.

Gaukite tuos svorius pasiruošę

Svorio mokymo pratybos padeda jums gauti didelių raumenų priaugumo ir taip pat išlaikyti savo metabolizmą veikia po jūsų treniruotės, todėl jūs vis dar degina kalorijas, net jei jūs einate namo iš sporto salės. Veiksmingas treniruočių treniruotės treniruotės tris kartus per savaitę, pradedant vienu 12 pakartojimų paketu ir tęskite iki trijų 12-15 pakartojimų. Užtikrinant, kad jūsų treniruotė apimtų pratimus visoms pagrindinėms raumenų grupėms jūsų kūne, pvz., Hantelio garbanos, tricepso pleištai ir priklijuojamos štangos, galite padėti deginti riebalus ir sukurti raumenis.

Neužmiršk apie savo mitybą

Ką darysi virtuvėje, daugiausiai bus nustatyti jūsų rezultatai. Jums reikia tinkamos dietos, kad sudegintų riebalus ir sukurtų raumenis. Kai sutelksite dėmesį į riebalų išsiskyrimą, išlaikykite kalorijų deficitą maždaug 500 kalorijų per dieną, o tai reiškia, kad degate daugiau kalorijų nei esate vartoję. Kai esate labiau sutelktas į raumenų masės pastatą, pridėkite daugiau baltymų ir Sveikos mitybos riebalai – riešutai, kiaušinių baltymai, avinželės, liesa mėsa, avokadas – suteikia kūnui energiją, reikalingą raumenų augimui. Venkite pertekliaus druskos ir cukraus, taip pat riebalų, perdirbtų maisto produktų.

Veislė yra Gyvybės prieskonis

Visada svarbu išlaikyti jūsų treniruočių ir dietos įvairovę. Tai ne tik padeda užkirsti kelią nuobodžiauti jūsų kasdienybe, bet taip pat sukuria nuolatinį iššūkį jūsų kūnui. Išbandykite įvairius sveikus maisto produktus ir eksperimentuokite su naujais receptais. Keičiant treniruočių režimą net vieną kartą per keturias ar šešias savaites, jūs negalėsite iškrauti, nes tai užtikrina, kad jūsų kūnas visada prisitaikytų ir padarytų pažangą. Arba pakeiskite pratimų tipus ar net tik rinkinių ir pakartojimų skaičių arba tvarką, kuria atliksite pratybas, kad išlaikytumėte įvairovę.