Kaip valyti ledo ritulio pirštines

Ledo ritulio meistriškos pirštinės yra jo slinkiausias įrankis. Kai kuriems ledo ritulio žaidėjams kvapiosios pirštinės nėra blogas dalykas, o yra sunkaus darbo simbolis. Kai kurie žaidėjai naudoja kankinančias pirštines kaip ginklą prieš oponentus, kurie vadinami “veido plovimu”, kuriame žaidėjas valo pirštines virš priešininko veido. Tačiau, kai šis gniūžtys yra pernelyg daug, kad jūs galėtumėte elgtis, atėjo laikas sugadinti žalą.

Pakabinkite savo ledo ritulio pirštines ant šukos pabaigos, kai tik grįšite namo iš pratimo ar žaidimo. Tai leidžia cirkuliuoti orą viduje pirštines, kad pirštinės būtų sausos ir netaptų bakterijų, kurios yra atsakingos už ritulio pirštinės žaibo, veisimosi vietą.

Dezodoruokite ir dezinfekuokite savo ledo ritulio pirštines purškiant jas viduje ir išorėje dezinfekuojančiu purkštuvu, kad nužudytumėte bakterijas, ypač tokias bakterijas kaip meticilinui atsparus Staphylococcus aureus. Naudokitės dezinfekavimo purškalo, parduodamo sporto prekių parduotuvėse, ledo ritulys arba bendrojo buitinio dezinfekavimo purkštuvu. Nepriklausomai nuo pasirinkto dezinfekavimo purškalo, patikrinkite etiketę, kad įsitikintumėte, jog ji veiksminga prieš MRSA. Aplinkos apsaugos agentūra nurodo dezinfekcinius produktus, kurie yra patvirtinti naudoti prieš MRSA.

Po to, kai jas purškiate, pakelkite pirštines, kad išdžiūtų.

Išvalykite savo ledo ritulio pirštines, pvz., Privalumus, pasiimdami jas į komercinį sporto įrangos valikliu. Kai kurie žmonės prausia pirštines namuose, tačiau tai nėra gera idėja, nes plovimo ledo ritulio pirštinės namuose skalbiamosiose mašinose ir rankų plovimas juos muilintu vandeniu vonia leidžia per daug vandens patenkinti į vidines putų pirštinių dalis, todėl Pirštinės, linkusios pelėsių augimui. Sporto įrangos valytojai naudoja specialiai suprojektuotą įrangą, skirtą valyti ir dezinfekuoti pirštines, nepažeisdamos jų. Paklauskite savo vietinės sporto prekių parduotuvės, kad galėtumėte nukreipti jus į sporto įrangos valikliu, jei to nežinote.