Kaip atsikratyti gleivių vaikams

Gleivių augimo priežastis gali sukelti įvairūs dalykai: nuo peršalimo iki alergijos. Pasak “Kids Health” svetainės, tam tikros sąlygos, pavyzdžiui, sausas oras ar cigarečių dūmų poveikis, gali sumažinti imuninę sistemą, todėl vaikai tampa labiau linkę į ligas, kurios skatina gleives ir spūstis. Laimei, yra įvairių būdų, kaip nuraminti vaiko simptomus ir padėti pašalinti gleives.

Paspauskite keletą lašelių fiziologinio tirpalo į savo vaiko nosį maždaug keturis kartus per dieną. Tėvų svetainė paaiškina, kad tai gali padėti perkelti nosies įstrigusias gleives, kad būtų lengviau išpūsti.

Išvalykite vonios kambarį karštu dušu arba voniomis. Pasak “Kids Health” interneto svetainės, tai gali padėti atidaryti nosies kanalą, todėl vaikas gali lengviau kvėpuoti.

Padovanokite savo vaikui daug skysčių, kad padėtumėte atpalaiduoti ir išsklaidyti gleives gerklėje ir nosyje. Pateikite aiškius skysčius, tokius kaip butas soda, išvalytas vaisių sultis ir sporto gėrimus. Šios gėrimų rūšys yra lengviau sugertos negu vanduo.

Pateikite vištienos sriuba. Vaikų sveikatos svetainė paaiškina, kad jame yra cisteino, amino rūgšties, kuri padeda reguliuoti baltąsias ląsteles, kurios sukelia perpildymą.