Kaip gaminti iš kaulus pagaminto kalakutienos krūtinę le cruset aplink prancūzų krosnį

Visi “Card-carrying foodies” gali pagirti “Le Creuset” prancūzų krosnelių pranašumus. Labai išvystyta olandų orkaitė, ši šviesi, emaliu padengta ketaus indai laikoma viena iš geriausių prieinamų viryklių. Prancūzijos kompanija “Le Creuset” prasidėjo 1925 m., Kai Armandas Desaegheris ir Octave Aubecq susivienijo savo talentus, kad sukurtų šį legendinį virtuvės reikmenis. Prancūzijos orkaitė yra universalus indas, tinkantis viskuo, nuo virimo puodų iki nepakartojamo koq au vino sukūrimo. Jei paprastai kepinate kalakutienos krūtinę keptuvėje, pabandykite ją vienoje iš “Le Creuset” apvalių prancūziškų krosnelių.

Turkijos krūtinėlės praskalaukite šaltu vandeniu. Pat išdžiovinkite popieriniu rankšluosčiu ir įdėkite krūtinę į 3-galoninį plastikinį maišelį.

Sumaišykite druską, cukrų ir vandenį dubenyje ir gerai sumaišykite. Į maišą įpilkite sūrymo mišinio ant kalakutų krūtinės. Įpilkite keturias ir penkias šalavijas, pašalinkite orą ir uždėkite maišelį. Užpilkite kalakuto krūtinę per šaldytuvą per naktį.

Išimkite maišelį iš šaldytuvo ir kitą dieną jį išpakuokite. Leiskite kalakutui šiek tiek pašildyti kambario temperatūroje apie 30 minučių. Išimkite krūtinėlę iš sūrymo ir praskalaukite šaltu vandeniu. Pat kruopščiai išdžiovinkite popierinius rankšluosčius.

Iš anksto įkaitinkite orkaitę iki 500 laipsnių F. Jei jūsų prancūzų krosnyje yra plastikinės rankenos, jūs negalėsite jo naudoti tokioje karštyje ir turėsite kompensuoti, virindami didžiausią leistiną temperatūrą ilgą laiką.

Padėkite kalakutienos krūtinę ant plokštelės ir atsargiai įstatykite pirštus tarp odos ir krūtinės. Kai atsilaisvinsite pakankamai odos, patraukite alyvuogių aliejų visą krūtinę tarp odos ir mėsos.

Prancūzijos orkaitėje ištirpinkite sviestą per vidutinį šilumą. Kai sviestas ištirps, nuimkite indą nuo šilumos.

Išskyrus morkas, obuolius, svogūnus, česnakines gvazdikutes ir čiobrelių šakelius palei Prancūzijos krosnies dugną. Padėkite kalakutienos krūtinę daržovių ir vaisių viršuje. Įterpkite termometrą į storiausią krūtinės dalį, išvengdami kaulų. JAV žemės ūkio departamentas rekomenduoja vartoti mėsą iki saugios temperatūros, o kalakutiena – iki 165 laipsnių F.

Pabarstykite krūtinę su pipirais.

Padėkite nepatektą “Le Creuset” puodą į orkaitę ir virkite 10-15 minučių arba kol pradės ruda ruda oda.

Sumažinkite temperatūrą iki 350 laipsnių F ir įstatykite dangtį į puodą.

Kuko kalakutiena 1 1/2 iki 2 valandų arba tol, kol termometras užregistruos saugią temperatūrą. Kartais sumaišykite krūtinę su sultimis, esančiomis puodo apačioje.