Kaip pašalinti klaidingus nagus geriausiu būdu

Akrilo nagai suteikia patogų būdą, kaip padengti natūralias nagų problemas, tokias kaip pertraukos, drožlės ir sutrikimai. Jei nusprendėte atsisakyti savo klaidingų nagų natūraliai, pasiruoškite juos pašalinti, kad išvengtumėte žalos natūraliai nagų lova. Prieš pašalindami nagus, atsiranda tarpas tarp akrilo ir natūralaus nagų. Tai yra geriausias būdas užkirsti kelią jūsų natūralių nagų viršutiniam sluoksniui nulupti pašalinimo proceso metu.

Ištraukite kiekvieno klaidingo nagelio antgalius nagų kirpimo mašinomis. Iškirpimas padeda pertraukti tarpą tarp natūralaus nagų ir apgaulingo nagų, todėl lengviau pašalinti.

Užpildykite du nedidelius stiklinius dubenius su 1 colio acetono nagų lako valikliu. Naudokitės dubenėlėmis, kurių nevalgysite, ir rezervuokite juos tik tam tikslui ateityje.

10 minučių prisigerkite nagais acetone. Per 10 – 15 minučių, melagingi nagai turėtų tapti minkštais ir žąsiais.

Pakelkite melagingus nagus nuo natūralių vinių, naudodami odelių stūmiklį arba metalinį nagų rinkinį. Pastumkite odelės stūmiklį tarp melagingo nagelio ir natūralaus nagų ir pakelkite.

Pakartokite kėlimo procesą ant visų 10 nagų. Nuplaukite rankas muilu ir vandeniu, kad pašalintumėte acetoną ir neteisingus nagų likučius.