Kaip pašalinti plyšius iš savo kūno

Dirbtiniai saldikliai, tokie kaip “Splenda”, dešimtmečius buvo populiarus dietoje ir vadinamuosiuose be cukraus turinčiuose maisto produktuose. Deja, mažai žinoma apie jų ilgalaikį poveikį sveikatai, ir daugelis ekspertų mano, kad jų trumpalaikis poveikis gali būti blogas, o gal net blogiau, kaip pats cukrus. Geriausias gynybos būdas išvengti cukraus ir kalorijų bei svorio sumažinimas – įtraukti į savo mitybą daugiau viso maisto produktų ir mažiau perdirbtų ir rafinuotų maisto produktų. Po pradinio valymo, kurio metu galite pajusti kai kuriuos abstinencijos simptomus, po dirbtinių saldiklių jūsų sveikata gerokai pagerės.

Pasirinkite datą, jei norite nutraukti Splenda “šalto kalakuto” naudojimą. Turėkite omenyje, kad galite pajusti kai kuriuos pašalinimo simptomus, pvz., Galvos skausmus ir dirglumą, todėl geriausia pasirinkti laiką, kai jūsų tvarkaraštis nėra toks įkandęs.

Į savo dietą pridėkite daugiau visaverčių maisto produktų, tokių kaip švieži vaisiai ir daržovės, sveiki grūdai, liesa mėsa, paukštiena, žuvis, riešutai ir ankštiniai augalai.

Turėkite didelius baltymų pusryčius su kiaušiniais, sveikais grūdais ir šviežiais vaisiais, kad sumažintumėte savo troškimą valgyti “Splenda” saldytuose maistuose ir gėrimuose.

Turėkite maistingą užkandį, kai jaučiate “Splenda” saldinto maisto ar gėrimo troškimą. Aukšto baltymų užkandis, pvz., Kietas virtas kiaušinis ar žuvies gabalas, padės jus jaustis daug satiškiau ir greičiau sustabdyti jūsų troškimą.

Gėrėk daug vandens, kad prapūstumėte savo sistemą. Gerai nykščio taisyklė yra gerti pusę savo kūno svorio uncijoje per dieną, o dar daugiau, jei jūs treniruojate ir (arba) geriate alkoholį ar kofeino gėrimus.

Gaukite ne mažiau kaip 30 minučių širdies ir kraujagyslių pratimų per dieną, o tai taip pat padeda išvengti toksinų ir “Splenda” likučių iš jūsų sistemos.