Kiek kalorijų yra grietinėlės pomidorų sriuba?

Nors tradicinė pomidorų sriuba yra maža ir kalorijų, kreminės sriubos sudėtyje yra kremo, kuris padidina grynumą, skonį, riebalus ir kalorijas. Tačiau kreminės pomidorų sriuba nėra labai didelė kalorijų, todėl jūs turite sugebėti pritaikyti ją į savo mitybą, jei anksčiau įvertinsite mitybos faktus.

Kalorijos

Mitybos informacijos duomenų bazė “MyFitnessPal” pažymi, kad vienas puodelis švelnios briketinės pomidorų sriubos yra 160 kalorijų. Tai žymiai daugiau kalorijų nei įprasta pomidorų sriuba, “Daily Plate” pažymi, kad vienas puodelis pomidorų sriubos suteikia tik 110 kalorijų.

Riebalai

Vienoje puodelio kreminės pomidorų sriubos yra 5 g riebalų, 1 g sočiųjų riebalų. Nors riebalai yra daug kalorijų, jie teikia naudos. Nacionalinė medicinos biblioteka ir nacionaliniai sveikatos institutai teigia, kad riebalai yra būtini tinkamam augimui ir vystymuisi.

Angliavandeniai

Kreminė pomidorų sriuba yra daug angliavandenių. Vienoje puodelio šioje sriuboje yra 25 g angliavandenių, 3 g pluošto. Pasak MayoClinic.com, ląsteliena gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Baltymas

Pomidorai nėra daug baltymų, nei kreminė pomidorų sriuba. Vienoje puodelio šioje sriuboje yra tik 3 g baltymų.